TS-209 Pro/Std Official FW (Version 3.0.0 Beta Build 0121)

Silas Mariusz

rm -rf /
Help us, GOD!
5 Kwiecień 2008
10 201
31
2 296
153
39
Nowy Sącz
forum.qnap.net.pl
QNAP
TS-x77
Ethernet
1 GbE
Czołem wszystkim!

Jak obiecywałem... nowy interfejs użytkownika wyszedł z testów laboratoryjnych do publicznego testowania Beta... Zreszta co bede tlumaczyl... sciagajcie!

"The new NAS administration mainly re-arranged the configuration items into a more intuitive view as well as settings that were once complicated are now with configuration wizards to get you up and running in no time. Besides we've added a system resource overview page that you can watch your NAS's healthy in real time.

Please note that because this is a preliminary beta release and it may contain bugs so please bear this in mind before updating to the v3.0, thanks and have fun."

[Notka]
- Tylko dwa języki w tym oprogramowaniu: Angielski i tradycyjny Chińskich (pozostałe języki będa dostępne później)
- Obsługa tylko Internet Expolrer 7 i FireFox 3 (IE 6 i Safari później)

[Co nowego?]
- Brand new User Interface design
- Real-time resource monitor (CPU usage)
- Statistic charts of Bandwidth Transfer and Space Usage
- Twonky 4.4.11

[Download location]
TS-209

[Nowe paczki...]
- AjaXplorer: The most powerful ever web-based file manager, and also a great photo station & audio station.
TS-209 series
- XDove: The complete mail server solution, for more information, please see here
TS-209 series
 

Załączniki

  • Login.jpg
    Login.jpg
    56,1 KB · Wyświetleń: 1 076
  • Main.jpg
    Main.jpg
    95,6 KB · Wyświetleń: 1 080
  • Resource_Monitor_1.jpg
    Resource_Monitor_1.jpg
    87,3 KB · Wyświetleń: 1 071
  • Resource_Monitor_2.jpg
    Resource_Monitor_2.jpg
    88,6 KB · Wyświetleń: 1 076
Jeśli dobrze zrozumiałem to poza wyglądem niewiele nowego i brak języka Polskiego ??
Czyli trzeba poczekać ;-(
 
Ja tam nie będę czekał, jak tylko opuści fazę beta i będzie oficjalne wydanie to zasysam.
 
Witam,
Dołączam się do pytania jaroslawk. We wtorek dostanę drugiego TS-509PRO i będzie na czym potestować. Nie chcę w pracy na produkcyjnym kombinować a w domku na prywatnym będzie okazja :)

Pozdrawiam
 
Witam,
Pozostaje tylko mieć nadzieję, że architektura x86 wraz z nowymi produktami zacznie być bardziej popularna i nie trzeba będzie czekać na wydania dłużej niż na ARM ...

Pozdrawiam
 
Może są już jakieś wieści na horyzoncie o firmware 3.0 na x86 ??