TS-409 Pro/Std Official FW (Version 3.0.0 Beta Build 0121)

Silas Mariusz

rm -rf /
Help us, GOD!
5 Kwiecień 2008
10 168
31
2 248
153
39
Nowy Sącz
forum.qnap.net.pl
QNAP
TS-x77
Ethernet
1 GbE
Czołem wszystkim!

Jak obiecywałem... nowy interfejs użytkownika wyszedł z testów laboratoryjnych do publicznego testowania Beta... Zreszta co bede tlumaczyl... sciagajcie!

"The new NAS administration mainly re-arranged the configuration items into a more intuitive view as well as settings that were once complicated are now with configuration wizards to get you up and running in no time. Besides we've added a system resource overview page that you can watch your NAS's healthy in real time.

Please note that because this is a preliminary beta release and it may contain bugs so please bear this in mind before updating to the v3.0, thanks and have fun."

[Notka]
- Tylko dwa języki w tym oprogramowaniu: Angielski i tradycyjny Chińskich (pozostałe języki będa dostępne później)
- Obsługa tylko Internet Expolrer 7 i FireFox 3 (IE 6 i Safari później)

[Co nowego?]
- Brand new User Interface design
- Real-time resource monitor (CPU usage)
- Statistic charts of Bandwidth Transfer and Space Usage
- Twonky 4.4.11

[Download location]
TS-409
TS-409U

[Nowe paczki...]
- AjaXplorer: The most powerful ever web-based file manager, and also a great photo station & audio station.
TS-409 series
- XDove: The complete mail server solution, for more information, please see here
TS-409 series
 

Załączniki

  • Login.jpg
    Login.jpg
    56,1 KB · Wyświetleń: 623
  • Main.jpg
    Main.jpg
    95,6 KB · Wyświetleń: 626
  • Resource_Monitor_1.jpg
    Resource_Monitor_1.jpg
    87,3 KB · Wyświetleń: 620
  • Resource_Monitor_2.jpg
    Resource_Monitor_2.jpg
    88,6 KB · Wyświetleń: 625
A kiedy będzie Opera ?
 
Witajcie,

Testuje juz ktos ten soft ? Mozna bezpiecznie upgreadowac urzadzenie produkcyjne ?

Pozdrawiam,
 
Testuję, Testuję.
Wszystko z czego korzystam dobrze działa.

Wydaje mi się, że tak jak w poprzednich firmwarach nie działa usługa usypiania dysku (standby mode) ustawiona w moim przypadku na 30 minut. Po 30 minutach dysk nadal się kręci a Status Led nie zmienia koloru na niebieski.
 
Hej,

Nie adrenaliny mi nie brakuje :), tylko urzadzenie jest nowe (409U) i jeszcze w fazie testow.

Jak wdroze na "starym" sofcie to pozniej upgreade bedzie dosc ryzykowny...

Pozdrawiam,
 
Witam co do instalacji to przebiegła normalnie ,ale po instalacji musiałem trzy razy restartować serwer bo raz nie mogłem się zalogować potem nie wstał serwer phpMySQL ,aż wreście poszło i działa . JESTEM ZADOWOLONY i czekam na polską wersje :D
 
Pytanie, dlaczego z listy kamer w module "Surveillance Station" zniknęły kamery Linksys? Może wie ktoś dlaczego te kamery zostaly usunięte, i czy będą dostępne w stabilnej wersji.

aimg3.imageshack.us_img3_2137_qnap.jpg

By ragnoscbr at 2009-03-06

Jeżeli chodzi o nowy interfejs jest bardziej przejrzysty, intuicyjny, i wygląda o niebo lepiej :D
 
Silas, masz może informacje kiedy bedzie wypuszczona "produkcyjna" wersja 3 ?
 
na wersje finalna v3 trzeba jeszcze troche poczekac... zostalo kilka bugow do rozwiazania
jesli chodzi o kamery Linksys beda one dodane ponownie w kolejnej wersji fw