Uwaga podróbki WD PURX

wd purple i wd purple nv.jpg


Witam, jako autoryzowany partner WD chcieliśmy poinformować, że na rynku pojawiły się podróbki dysków twardych WD PURPLE. Nie są to dyski z serii PURX i nie mają deklarowanej na etykiecie pojemności. Poniżej przykład dysku WD20PURX który można sformatować tylko do 1TB. Prosimy uważać na "atrakcyjne" oferty i zamawiać wyłącznie u sprawdzonych dostawców.

Jednocześnie informuję, że kupując u nas macie Państwo pewność zakupu oryginalnego produktu WD.

wd purple info.jpg


wd administrative tools.jpg


wd purple drives.jpg


Co o tym sądzicie?
 
Jeśli macie wątpliwości co do autentyczności tej propagandy, to zalecam skorzystać z Google - ależ to było proste!

Dowiecie się, że WD ma z tym problem od >6 lat! Mało tego, treści zawierające kody źródłowe oraz narzędzia do przeflashowania dysków uznawane są za Google jako wyłudzające informację - naturalnie WD tuszuje sprawę.

wd_fake_serial_numbers_part_numbers_source_codes.png


wd_fake_serial_numbers_part_numbers.png


wd_fake_serial_numbers_part_numbers_2.png


A o to screen z mojego pulpitu:
wd_fake_serial_numbers_part_numbers_3.png


Jednak mimo wszystko zachęcam "wideofilów" do zakupu oryginalnych i też tych podrabianych dysków twardych WD. Zapisywany na nich obraz wideo jest lepszej jakości.
upload_2016-2-10_4-1-34.png


Pliki .avi i ripowane bluraye pewnie mają gorszą jakość na dyskach innych producentów...


A mogłem być wierny WD.
Dziś pewnie pisał bym Wam listy opalając się z Paris Hilton na hawajach.
:-<
 
  • Lubię to
Reakcje: teo32
Witam, dostałem wezwanie jako świadek w tej sprawie, ktoś z Was też będzie jako poszkodowany?