Pomoc Virtualization Station i problem z klawiaturą pod MacOS

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

spietrza

Download Station
Q's Professional
20 Marzec 2013
428
83
118
48
Poznań
QNAP
TVS-x71
Ethernet
802.11ad
Witam wszystkich,

używam od kilku godzin Windows XP 3 Prof na VM. Mam problem z klawiaturą. Ustawiona jest polski(programisty) ale będąc na konsoli HTML gdy używam klawisza jedynie d pojawia się pulpit a r uruchom. Tak jest z każdym klawiszem, który z użyciem Windows standardowo by działał.

Czy jest szansa naprawy tego problemu ??


Dodatkowo jak najłatwiej udostępnić maszynie wirtualnej wskazany folder z serwera QNAP ??
 
używam od kilku godzin Windows XP 3 Prof na VM. Mam problem z klawiaturą. Ustawiona jest polski(programisty) ale będąc na konsoli HTML gdy używam klawisza jedynie d pojawia się pulpit a r uruchom. Tak jest z każdym klawiszem, który z użyciem Windows standardowo by działał.
Czyli tak jakbyś miał wciśnięty domyślnie Win. No takiego przypadku to nie widziałem. Ale w App Center jest SparkGateway. Spróbuj użyć. Ewentualnie postawić... Guacamole — HTML5 Clientless Remote Desktop
 
A to przepraszam.
Ma prawo nie działać...

aupload.wikimedia.org_wikipedia_commons_thumb_d_d0_Apple_logo_41653ffc8b402dcc3ce78e8e148f15b9.png
 
Ale klawisze jak wspomniałem w pierwszym poście źle działają identycznie nie ważne z jakiego systemu się łączę. Efekt identyczny dla Windows 8, Windows 7, MacOs, Linux RedHat. Zawsze sprawdzam także u przyjaciół czy efekt współpracy nie jest inny :)
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Guacamole