Weź udział w szkoleniu i wygraj QNAP TS-228...

Weź udział w szkoleniu i wygraj QNAP TS-228 !!! 24.01.2017 o godzinie 14:00 odbędzie się darmowe szkolenie internetowe prowadzone w języku polskim wprowadzające w świat serwerów NAS. Szkolenie jest dedykowane dla osób, które nie miały dotąd styczności z technologią serwerów NAS. Podczas szkolenia wytłumaczymy czym jest serwer NAS oraz jakie problemy przy jego pomocy można rozwiązać w życiu codziennym. Szkolenie zakończy się testem, a wśród osób, które uzyskają najlepszy wynik rozlosujemy QNAP TS-228. Link do rejestracji: This Webinar has Ended
aexternal_xx_fbcdn_net_safe_image_php_3d44fb9dc9e8a97cf685390242c2d064._.jpg
 
Nie rozwiązuje żadnych problemów a jedynie sprawia problemy. Zgadłem?
 
Z chęcią przeszkolę się bo z konkurencji doświadczenie mam a tu nie :)
 
Ja bym chętnie wziął udział w szkoleniu. Może czegoś nowego bym się dowiedział. Czegoś z innej perspektywy. Ale będąc fair to muszę przyznać że nowicjuszem w tych tematach to nie jestem...
 
Szkolenie bedzie rowadzone w trybie "wprowadzenia do" czy bardziej "tego jeszcze nie wiedziałeś, lub zapomniałeś"?
 
Ale robić takie coś w godzinach pracy, to trochę niepoważne. Z miłą chęcią bym skorzystał bo jestem z wyborem pomiędzy wami a konkurencja może by mnie to przekonało. No ale ta godzina.
 
Wybaczcie potencjalnie głupie pytanie, ale nigdy w żadnym nie brałem udziału. Czy to jest po prostu oglądanie prezentacji czy też jakiś czynny udział się bierze? Mam podłączać mikrofon na ten przykład?
 
Jaka jest pewność, że faktycznie do szkolenia przystąpią nowicjusze tacy jak ja? Jak zweryfikujecie to?