Witam
Może jestem w błędzie i hibernacja działa ale wydaje mi się że serwer cały czas działa i nie usypia się w nocy jak nikt z niego nie korzysta.
Dodam że uruchomiłem maszynę wirtualną z win xp.
Może dlatego cały czas działa, jeśli tak czy jest jakaś opcja do ustawienia harmonogramu wyłączania i wznowienia maszyny wirtualnej ?
Może jestem w błędzie i hibernacja działa ale wydaje mi się że serwer cały czas działa i nie usypia się w nocy jak nikt z niego nie korzysta.
Dodam że uruchomiłem maszynę wirtualną z win xp.
Może dlatego cały czas działa, jeśli tak czy jest jakaś opcja do ustawienia harmonogramu wyłączania i wznowienia maszyny wirtualnej ?