Pomoc Wyświetlanie mapy w Photo Station

sliwa

Passing Basics
Beginner
18 Lipiec 2011
16
7
3
Łódź
QNAP
TS-x59 Pro+
Ethernet
1 GbE
Witam,
Na Photo Station mam zdjęcia z geolokalizacją. W info o pliku widać współrzędne, po ich kliknięciu otwiera się mapa Googla ale nic z nią nie można zrobić: ani przesunąć ani zmienić skali. Czy ten typ (Photo Station versja 5.7.8 build: 20190315) tak ma, czy też to błąd w moim QNAP-ie, a może można to jakoś ustawić? Czy ktoś z Was próbował zmienić mapę np. na OpenStreet lub OpenTopo?
Jak ustawić PS by użytkownikowi wyświetlała listę albumów a nie cały wór ze zdjęciami?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
Wojtek
Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.6.0993 Build 20190704
Model serwera: QNAP TS-EC879U-RP
 
Chyba tak nie jest, bo po pierwsze nie mam komunikatu jaki cytujesz, a poza tym jak edytujesz zdjęcia w Photo Station to mapa Googla wyświetla się prawidłowo, można ją przesuwać zmieniać skalę itd., nawet zapisać w danych exif zdjęcia nową pozycję geograficzną. Na podglądzie dla usera któremu udostępniam zdjęcia mapa jest wyświtlana poprawnie ale w jednej skali i bez możliwości przesuwania.
QNAP jednak Googlowi płaci tylko coś nie tak jest z aplikacją. Mam jednak pewien pomysł....
Pomysł był taki by dać użytkownikowi prawa do edycji albumu, ale też nie działa :-(