Recent Content by abgar

  1. abgar

    Pomoc HYBRIDMOUNT znikające chmury

    Normalnie jakies kpiny. Gdy pisałem tego posta widoczne były 2 chmury Onedrive. Teraz ich nie ma za to magicznie powróciły: Gdrive, Box i Dropbox
  2. abgar

    Pomoc HYBRIDMOUNT znikające chmury

    Dzień dobry Mam w Hybridmount zamontowane jako chmury: GDrive, Box, Dropbox , 2 x Onedrive. Przez długi czas działało to bez problemu: chmury widoczne w Filestation. Jakiś czas temu zorientowałem się, że coś jest żle. Chmury niby zamontowane w Hybrid ale z Filestation znikają według niewiadomego...
  3. abgar

    Dzieńdoberek

    Po 5 latach używania Openmediavault skończyła mi się cierpliwość. Co kwartał - pół roku jak nie urok to sraczka zakończona reinstalacją Wszedłem zatem w TS-251D z 10GB RAM. Na razie mi się podoba choć wkurza mnie chaotyczny interfejs. Zawodowo zajmuję się transmisją danych zwłaszcza konfiguracją...
  4. abgar

    Pomoc Router pod Orange Światłowód

    Własnie zrobiłem testy AC2 w fasttrackiem. 1 Gbps downloadu 35% obciązenia procesora 1660122373 1660122505 Powyżej screen z testu AC2 do jednego z naszych routerów szkieletowych. Jak widać całkiem nieźle. Przy jednoczesnej transmisji dwukierunkowej procesor na 69%. Nie spodziewałem się że tak...
  5. abgar

    Pomoc Router pod Orange Światłowód

    2011 to nawet kijem nie dotykaj. To jest kompletnie nieszczęśliwe urządzenie. Mam od 8 lat. Całkowicie niewydajny. Skończył jako AP do capsmana pod telewizorem Kilka dni temu przełączyłem się z UPC 600/60 na Orange 1000/300. HAP AC2 dalej daje radę ale jest "na krawędzi". Przy downloadzie 1Gbps...