Recent Content by AdamQMnap

  1. AdamQMnap

    Pomoc Weryfikacja dwuetapowa

    bieganie , po złamanym kręgosłupie tym bardziej. Damian dziękuję - poszło pozytywnie :-)
  2. AdamQMnap

    Pomoc Weryfikacja dwuetapowa

    biegnę próbować. thx
  3. AdamQMnap

    Pomoc Weryfikacja dwuetapowa

    Witam, a co w sytuacji gdy "usługa powiadomień email" nie została włączona, telefon którym było wykonywane "2-krokowe" został "zmiażdżony" :-( ??
  4. AdamQMnap

    Pomoc Brak dostępu do woluminu po przelożeniu dyskó do nowego NASa

    Witam, przyłączam się do maciek6336, możemy prosić o pomoc? Rozszerzyć się nie da :( , odzyskać się nie da :(
  5. AdamQMnap

    Pomoc Nadpisywanie danych

    Wiem, i co id i reszta na forum?
  6. AdamQMnap

    Pomoc Nadpisywanie danych

    zainstalowałem entware ręcznie, natomiast WebCrontab nie mogę, jak możemy spróbować się zdzwonić?
  7. AdamQMnap

    Pomoc Nadpisywanie danych

    K.......wa, jesteś zajebisty :) . Jest jeden problem - netu na NAS-ie brak i go nie będzie :(
  8. AdamQMnap

    Pomoc Nadpisywanie danych

    WOW, WOW, jeszcze raz WOW. Jeszcze kilka pytań : 1. czy mógłbym prosić o odrobinę więcej uwag w kodzie (chciałbym go zrozumieć) 2. Ponieważ jest to pierwszy Qnap, nie do końca wiec w jaki sposób zastosować kod :-(. 3. w jaki sposób mogę przekazać flaszkę?
  9. AdamQMnap

    Pomoc Nadpisywanie danych

    :) - dziękuję, odwdzięczę się :)
  10. AdamQMnap

    Pomoc Nadpisywanie danych

    no chłopaki grubo jedziecie (kodem), gratuluję :) . Rozchodzi się o to aby np. 20% pojemności było zawsze wolne. Czyli w końcu się da czy nie, trochę się pogubiłem. Zapomniałem dodać że rozchodzi się o ~26TB, dane jeżeli są wrzucane na macierz jest to ok. 4-10GB co ~5 min.
  11. AdamQMnap

    Pomoc Nadpisywanie danych

    u mnie są też nazwijmy to nagrania, rozchodzi się o to aby nie co "chwila" usuwać dane bo miejsca brakuje. Raz trzeba to robić raz na miesiąc, innym razem jest to tydzień innym dwa. Wywalane zawsze są najstarsze. Nie ma jakiegoś programu ?
  12. AdamQMnap

    Pomoc Nadpisywanie danych

    Witam, bardzo proszę o podpowiedź czy jest możliwość, jeżeli tak (super), potrzebuję ustawić możliwość nadpisywania danych, dokładnie tak jak w rejestratorach w monitoringu. Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.6.0993 Model serwera: QNAP TS-EC1280U Dziękuję
  13. AdamQMnap

    Witam :)

    Na dzień dobry , szybkie pytanie : gdzie się mam udać w celu podpytania o możliwości nadpisywania danych. Dzięki