Recent Content by andro

  1. andro

    Pomoc Problem z linkami

    Działa, co prawda nie tak idealnie jak na Firefox, ale działa. Na Firefox przenosiło mnie od razu do Advanced UI. Tutaj pojawia mi się strona z linkiem w stylu "noty("magnet: ?xt=urn: btih:........". Ale w tle link jest załadowany do Torrent-Pro. Dziękuję bardzo.
  2. andro

    Pomoc Problem z linkami

    Dzień dobry, postanowiłem przesiąść się z Firewox na Edge. Niestety zarządzanie linkami do aplikacji pomiędzy nimi jest odmienne. Nie bardzo wiem w jaki sposób zmusić Edge do tego, aby linki magnet otwierały Torrent-Pro. W Internecie są porady głównie dotyczące Chrom, tylko że jak na złość...
  3. andro

    Instruktaż/Tutorial Wirtualny router w QNAP? – pfSense na straży maszyn wirtualnych!

    Dziękuję za Wasze odpowiedzi. Problem został rozwiązany. I nie powiem jak, bo wyszedłbym na głupca :) Błąd początkującego.... a naprawdę początkujący nie jestem. Po prostu samo życie. Patrzysz i nie widzisz.
  4. andro

    Instruktaż/Tutorial Wirtualny router w QNAP? – pfSense na straży maszyn wirtualnych!

    Cześć i dziękuję za ten manual. Dzisiaj idealnie się przydał. Jednak coś robię nie tak i za diaska nie rozumiem co. Obejrzałem również tutorial na youtubie Łukasza. I też wszystko robiłem krok po kroku zgodnie z tym jak pokazywał. Jednak mam problem z WAN. Wywalam się etapie, wirtualnego...
  5. andro

    Ankieta Serwer DLNA - QNAP, Twonky, Plex, Emby, Jellyfin, czy inny?

    U mnie to dość prosto jest. 1. Qnap - serwer plików multimedialnych (prawie 1500 filmów + ponad 150 seriali) 2. Plex na Qnap - tylko dla zdjęć. W ten sposób rodzina może chwalić się zdjęciami, gdziekolwiek na świecie 3. Kodi na Xiaomi TV - zarządza bazą filmów i wyświetlaniem na TV (które są...
  6. andro

    Pomoc Boxafe Beta - problem z Appcenter i ikonami

    Cześć wszystkim! Wczoraj dostałem maila z Qnap na temat beta-testów programu Boxafe. Postanowiłem spróbować, gdyż korzystam z rozwiązań Office 365 i jak najbardziej rozwiązanie to mogło być przydatne. Niestety.... Problemy: 1. Po instalacji nie dało się zalogować do panelu zarządzania Boxafe...
  7. andro

    Pomoc Network & Virtual Switch fixed errors in your oryginal system configuration during the migration to

    Przyłączam się do pytania. Mam identyczny problem. Może ktoś zna już odpowiedź. Firmware: 4.4.1.0998 Build 2019.07.15 Model QNAP: TS-473
  8. andro

    Pomoc TS-453 Pro - upgrade z RAID5 do RAID 6 lub RAID 1+0

    Kalkulator RAID | S Inc. Co prawda jest tam SHR, którego QNAP nie obsługuje, ale reszta się zgadza.
  9. andro

    Pomoc TS-453 Pro - upgrade z RAID5 do RAID 6 lub RAID 1+0

    Mam ponad 1300 filmów i około 150 seriali (około 3800 odcinków). 7 lat zbierania. Niektóre filmy ciężko znaleźć w dobre jakości, nie mówiąc o tym, że nieraz w ogóle ciężko znaleźć. Ciężko byłby mi poświęcić następne 7 lat aby to odtworzyć ;)
  10. andro

    TS-473-8GB - wymiana procesora

    Zgadza się, ale potrzebuję go również do postawienia 2-3 wirtualek w tym Windows Serwer 2016. Gdyby to tylko było do filmów i danych to nawet bym nie zaprzątał sobie głowy, i wziąłbym na przykład ten co podałeś w linku. Do tego praktycznie zawsze kupuję sprzęt z małą górką. A bo ja wiem do...
  11. andro

    TS-473-8GB - wymiana procesora

    No i właśnie zniszczyłeś moje życie.... jak dalej żyć :-( Dychy na NASa na pewno nie wydam. Już żeby tego kupić do domu to małżonkę dwa dni przekonywałem, że go potrzebujemy. Zgodzić się na dychę... temperatura na zewnątrz musiałaby być naprawdę dużo wyższa, aby coś takiego łyknęła ;-)...
  12. andro

    TS-473-8GB - wymiana procesora

    Dzięki za informację, tylko że to nie jest TVS a TS. Oczywiście wiem, że procesor jest prawie ten sam, ale prawie robi nie raz duuużą różnicę. w TVS 473e został użyty AMD R-Series RX-421BD.
  13. andro

    TS-473-8GB - wymiana procesora

    Cześć wszystkim. Chcąc zmieścić się z budżetem do 4 tys. zł. zamierzam się do zakupu modelu TS-473, w którym znajduje się procesor AMD R-Series RX-421ND. Pytanie, na które nie znalazłem 100% odpowiedzi, to czy procesor ten można wymienić na inny? Jeśli w tym modelu nie da się, to pytanie...
  14. andro

    Małe przywitanie

    Cześć wszystkim i gratulacje odnośnie forum. Niezła baza wiedzy dotycząca Qnap i nie tylko.