Recent Content by apofis

  1. apofis

    Pomoc Odszyfrowanie całego woluminu (dysku)

    A możesz mi wytłumaczyć dlaczego tak się stało? Co zrobić z dyskiem po przeniesieniu danych? Czy nada się do odsprzedaży?
  2. apofis

    Pomoc Odszyfrowanie całego woluminu (dysku)

    Mariusz czy dysk mam zaszyfrowany czy nie? Czy jest możliwość go odszyfrowania?
  3. apofis

    Pomoc Odszyfrowanie całego woluminu (dysku)

    Cześć, Kilka lat temu zaszyfrowałem dwa dyski z czterech dostępnych. Aktualnie będę wymieniać te dyski na SSD więc muszę je odszyfrować, tylko pytanie jak to zrobić, bo nie widzę takich opcji: hasło oczywiście mam. Chyba, że już sa odszyfrowane, ale nie wydaje mi się.
  4. apofis

    Pomoc Upgrade TVS-471 - procesor

    Cześć, Informacyjnie, udało mi się wymienić procesor na i5. Działa stabilnie. temperatury niższe niż w G3250.
  5. apofis

    Pomoc Upgrade TVS-471 - procesor

    1) zmieniałeś oryginalne wiatraki na inne? 2) jakiej pasty użyłeś? 3) jakie temperatury w stresie? 4) duży problem z wymianą procka?
  6. apofis

    Pomoc Upgrade TVS-471 - procesor

    Wsadzali i7 ale bardzo sie grzał i zabawa z nierandomowymi coolerami. Wolałbym wsadzić i5 w ostateczności i3 ten dedykowany bo aktualnie mam właśnie G3250
  7. apofis

    Pomoc Upgrade TVS-471 - procesor

    Czy każdy i5 na Socket 1150 - będzie do tergo Qnapa pasował?
  8. apofis

    Pomoc Upgrade TVS-471 - procesor

    Cześć, Noszę sie z zamiarem wykonania upgrade mojego nasa. Posiadam TVS - 471 i chciałbym was zapytać jaki procesor intel core i5 bedzie kompatybilny z moim nasem. Czy ten będzie właściwy: intel Core i5-4590S 3.0 GHz Widziałem posty z upgrade do i7 ale ja chce mieć i5 - proszę o poradę który...
  9. apofis

    Pomoc Brak danych na dyskach po reinstalacji systemu

    Dobra poradziłem sobie - nie zaznaczyłem opcji spróbuj skanować i zamontować foldery
  10. apofis

    Pomoc Brak danych na dyskach po reinstalacji systemu

    Cześć, Mam taki problem, z którym nie mobie poradzić. Zawsze szło gładko, a teraz.... zacznę od początku. Mam dysk systemowy SSD 250GB + 3 x HDD Ironwolfy (Dane) Chciałem wymienić dysk systemowy na 500GB SSD - zatem do dzieła. Wyciągnąłem dysk nr 4 HDD potem dysk nr 3 i dysk nr 2 ( ułożyłem w...
  11. apofis

    Pomoc QVR PRO - czas nagrywania

    Spoko. Tylko ja nie widzę tej tabelki. W co wchodzisz? Dobra mam. Znalazłem. Dzięki :)
  12. apofis

    Pomoc Wykupiona domena i własny hosting na Qnap

    ja mam zmienne IP ale korzystam z myqnapcloud i port 80 mam na niego przekierowany.
  13. apofis

    Pomoc Wykupiona domena i własny hosting na Qnap

    Mam dokładnie tak ja Ty.
  14. apofis

    Pomoc Wykupiona domena i własny hosting na Qnap

    Nie działa mi to... Dałem przekierowanie w Panelu nazwa.pl : ramka (frame) - https://xxxxxx.myqnapcloud.com/WordPress Czy wirtualny Host też musi być włączony i skonfigurowany? Wpisując lokalnie adres 192.x.x.x/WordPress strona działa Wpisując https://xxxxxxx.myqnapcloud.com/WprodPress -...