Recent Content by Arkadiusz

  1. Arkadiusz

    Pomoc Quimage - nie wczytuje etykiet osób po przeniesieniu zdjęć do innego folderu

    A orientujecie jak ten problem przedstawia się u konkurencji? w S działa to poprawnie na kilku niezależnych użytkownikach? czy jest to problem ogólny we wszystkich systemach?
  2. Arkadiusz

    Sprzedam TS-351 8GB RAM

    Sprzedam Qnap TS-351 z 8GB RAM, uzyty ok 30minut. Posiadam oryginalne opakowanie, dowód zakupu. Cena 1050zł
  3. Arkadiusz

    Pomoc Backup z kilku komputerów

    Strona jest po angielsku i zasugerowałem się tym
  4. Arkadiusz

    Pomoc Backup z kilku komputerów

    musze w takim razie zerknąć, dziękuję
  5. Arkadiusz

    Pomoc Backup z kilku komputerów

    A coś takiego graficznie prostego, dla użytkownika nieprofesjonalnego? i najlepiej po polsku :)
  6. Arkadiusz

    Pomoc Backup z kilku komputerów

    Cześć, doradźcie mi jak rozwiązujecie temat backupu automatycznego z kilku komputerów na Qnapa. Chciałbym żeby poszczególne katalogi lub dyski backupowały się o określonej godzinie. Czy do tego są potrzebne programy zewnętrzne typu Aomei itp? jeśli tak to jakie programy polecacie. Czy...
  7. Arkadiusz

    Pomoc Wybór routera do domu

    Udało ci się kupić ten model? a może jednak decyzja na inny?
  8. Arkadiusz

    Pomoc Wybór routera do domu

    A mogę cię prosić żebyś sprawdził w dream router czy jeśli chodzi o klienta VPN to nie ma możliwości wyboru Open VPN? bo w dream machine open vpn jest chyba tylko do połączenia między routerami, a do połączenia konkretnego urządzenia chyba tylko L2TP
  9. Arkadiusz

    Pomoc Wybór routera do domu

    ale mówisz serio czy wyśmiałeś pytanie? :-) ale myslisz że taki UDM Pro na półce mniej się będzie grzał niż zwykły UDM?
  10. Arkadiusz

    Pomoc Wybór routera do domu

    A zadam może głupie pytanie, ale można kupić wersję rack, nie mając szafy? da się to jakoś postawić na półce? :)
  11. Arkadiusz

    Zainteresowany Qnapem?

    Ubi tez mozna kupić u ciebie?
  12. Arkadiusz

    Pomoc Wybór routera do domu

    A mogę cie spytać jeszcze odnosnie UDM czy to prawda jak niektórzy piszą, że przy włączonym IPS oraz przy korzystaniu z VPN szumi głośno i że w pokoju jest to nieznośne? faktycznie tak jest?
  13. Arkadiusz

    Przedłużenie gwarancji do 5 lat

    Cześć, koledzy czy z Waszego doświadczenia warto wykupić przedłużenie gwarancji do 5 lat przy zakupie nowego urządzenia?
  14. Arkadiusz

    Pomoc Wybór routera do domu

    No tak, ale wolę zapytam użytkownika, ponieważ w opisie tego dream router nigdzie nie mogę znaleźć o informacji o IPS, dlatego zapytałem, dziękuję
  15. Arkadiusz

    Pomoc Wybór routera do domu

    @Ice przepraszam, że jeszcze raz o to zapytam ale orientujesz się czy pd kątem zabezpieczenień dream router jest groszy niz dream machine? dream router posiada też IPS?