Recent Content by BartoszC

  1. B

    Dzień dobry

    Dobry Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka
  2. B

    Pomoc Odpowiednik od Qnap dla aplikacji Dropbox

    Wystarczy, że udostępni się innemu użytkownikowi folder z prawami edycji i może go traktować jak swój, tylko przestrzen liczy się dla wlasciciela folderu. Nie pamiętam teraz za dobrze, ale chyba z poziomu przeglądarki trzeba dodać udostępniony folder do swojego onedrive i może on być...
  3. B

    Pomoc Odpowiednik od Qnap dla aplikacji Dropbox

    W firmie pracuje na OneDrive dla firm i mamy ustawiony wspólny katalog wymiany, choć tak go nie wykorzystujemy (wspólny jest udział na QNAPie, a pliki nawet w sieci 100Mbit chodzą niewiele wolniej niż z dysku lokalnego), a raczej jako platforma do udostępniania plików i folderów ludziom z...
  4. B

    Pomoc Odpowiednik od Qnap dla aplikacji Dropbox

    Z tego co pamiętam, to taką funkcjonalność oferuje Qsync (ja u siebie ze względów bezpieczeństwa i stosunkowo małych potrzeb go wyłączyłem i korzystam z OneDrive). Na pewno bardziej doświadczeni koledzy coś jeszcze podpowiedzą :)
  5. B

    Pomoc Zawieszenie (freeze) przez SMB na otwartych plikach

    Nie strasz, bo się nie boję ;-) a propozycja kawy, na dojście do siebie, po brataniu się z Móżdżkami jest aktualna. Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka
  6. B

    Pomoc Zawieszenie (freeze) przez SMB na otwartych plikach

    @pigers jesteś Wielki! Działa jak ta lala - dziękuję serdecznie, jeśli będziesz kiedyś w okolicy Ostrowa Wlkp., to zapraszam na kawę! SMBv1 przydawała się jeszcze z rok temu dla dwóch dziadków które stały w firmie do obsługi archaicznego oprogramowania, ale teraz już wyłączam zgodnie z sugestią.
  7. B

    Pomoc Zawieszenie (freeze) przez SMB na otwartych plikach

    3 jeżeli dobrze zrozumiałem - najniższa SMB 1.
  8. B

    Pomoc Zawieszenie (freeze) przez SMB na otwartych plikach

    Witajcie koleżanki i koledzy, Jestem świeżym forumowiczem, ale przeszukałem trochę forów i tematów i nic nie znalazłem na temat takiego zjawiska. Od bardzo niedawna, (dużo się działo, przeszedłem Qlockera i sam nie wiem, czy zmiana nastąpiła przed czy po) mam problem z dostępem do plików zarówno...
  9. B

    Witam koleżanki i kolegów QNAPowiczów!

    TS-212 kupiłem do domu, jako mirror plików w firmie... a nuż złodziej, pożar, masowe wymieranie dinozaurów, zgodnie z zasadą 3-2-1 backupu... jako, że ostrożności nigdy za wiele, drugiego kupiłem do domu rodziców, gdzieś po pół roku i o niespodzianka, przyszedł z mocniejszym prockiem i wielką...
  10. B

    Witam koleżanki i kolegów QNAPowiczów!

    Dzień dobry Wszystkim! Jak możecie poznać po nicku mam na imię Bartosz i swoją przygodę z QNAPem rozpocząłem od TS-409 kilkanaście lat temu, ale do tej pory nie miałem przyjemności dłużej korespondencji forumowej. W moim biurze posiadam: - TS-409 (dziadek chodzi jak burza, jest najszybszym i...