Recent Content by Cain

  1. Cain

    Przy piwie Logitech Harmony czy coś innego?

    Witam, Szukam pilota do obsługi: TV Kino domowe QNAP TS-251 (HD Station) Dekoder Polsat PS3 (opcjonalnie) Myślę o Harmony 350 lub 650 Da radę? (spodziewam się, że problemy to raczej z dekoderem - resztę powinien udźwignąć). Będę wdzięczny za wrażenia z użytkowania obu modeli lub innych o...
  2. Cain

    Kawa i papierosy LTE a QNAP

    Pisząc, ze działa na T-mobile mialem na myśli i wyraźnie to napisałem, ze działa aplikacja qfile. To znaczy ze z systemu iOS /Android w sieci t-mobile mogę podlaczyc die do mojego qnapka który używa LTE z Plusa (nie mam obecnie innego ISP). Umowę zawarlem miesiąc po opublikowaniu nowego...
  3. Cain

    RAM 1GB SOD 1.35V PC3-12800 CL11 (QNAP TS-251)

    RAM z QNAPa TS-251 zakupionego 28-02-2015. Od razu robiłem upgrade do 4GB, więc kość praktycznie nie użyta. Producent Apacer. Cena 50 pln + wysyłka.
  4. Cain

    Kawa i papierosy LTE a QNAP

    Witam, Niedawno założyłem taki wątek: Pomoc - QFile for Windows Phone 8 Wczoraj, próbując zbadać temat głębiej odkryłem, że przyczyną tych problemów (i wielu, wiel innych z którymi mam do czynienia) jest fakt, że korzystam z sieci LTE (PLUS). Postanowiłem podzielić się moimi (sp)ostrzeżeniami...
  5. Cain

    Pomoc QFile for Windows Phone 8

    Jak już wspomniałem: A żeby rozwiać wszelkie wątpliwości chcąc dostać się z WAN adres próbuję podawać zarówno jako IP jak i *****.myqnapcloud.com Niestety nie działa to tylko na Windows Phone. Dlatego ciekaw jestem czy ktoś używa WP 8.1 z powodzeniem - tak najłatwiej będzie mi to zweryfikować.
  6. Cain

    Pomoc QFile for Windows Phone 8

    Witam, Posiadam TS-251. Na smartfonie LUMIA 635 Windows Phone 8.1 zainstalowałem Qfile (sieć PLUS). Będąc w LAN po wi-fi bez problemu mogę się połączyć z NAS. Niestety poza LAN przez 3G dostaję wciąż "Check your connection settings". Myślałem, że może sieć, więc próbowałem z innego smartfona...
  7. Cain

    QNAP TS-809 Pro

    Nie zrozum mnie źle, ale cena poniższego NAS QNAP TS-809 Pro 2x2TB+2x1TB (4939300095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to bardziej zbliżona do faktycznej wartości tego urządzenia imho. Mimo wszystko życzę, aby Twoja dekrementacja nie skonczyła się na 1111
  8. Cain

    NAS for Home

    No ja się właśnie ocknąłem z 2-dniowej śpiączki po tym ciosie :D Obawiam się, że tu nawet elfy nie pomogą... ;-)
  9. Cain

    Witam

    Już namówiliście ;-) Tylko zróbcie coś z ceną! ;-)
  10. Cain

    NAS for Home

    Niechaj Ci sumy kontrolne zawsze zgodne będą! ;-)
  11. Cain

    NAS for Home

    Nie zrozumcie mnie źle proszę, bo nie mam na celu podważania Waszych kompetencji - ale sam wiem, że TS-251 będzie lepszy. Tylko dlaczego taki drogi :'( Wiem, wiem - jak dobre to tanie nie będzie... Ale reasumując: załóżmy, że elfy Świętego Mikołaja podrzucą coś do skarobnki, żona nie wyrzuci...
  12. Cain

    NAS for Home

    Cenna uwaga, której nie dostrzegłem. Dzięki! - Rozumiem, że HDMI tylko przy TS-251 Co do ceny - niestety budżet 1.5K obejmuje też dyski :(No ładnie - jednym zdaniem kusisz człowieka do podniesienia budżetu o 50% ;-) Qrcze ale faktycznie TS-251 byłby chyba tym czego szukam... Mimo wszystko będę...
  13. Cain

    NAS for Home

    Witam, Planuję zakup serwerka do domu. Raczej proste rzeczy - backup (zdjęcia, filmy). Z nadzieją na DLNA po LAN (kino, TV). Z tego co wiem to na WLAN nie ma co liczyć :-( Może serwer FTP. Docelowo zabawa/nauka funkcjonalności. Chciałbym aby pracował w RAID 1. Problemem jest budżet (powiedzmy...
  14. Cain

    Hejka

    Witam, Planuję zakup domowego NAS'a. Póki co na etapie "poczekam, popatrzę, zrozumiem więcej..." I mam nadzieję szybko włączyć się do akcji ;-) Pozdrawiam użytkowników. Cain