Recent Content by candidate

  1. candidate

    Pomoc Magnet link rTorrent PRO nie działa

    Zgadza się ale czemu QVPN wtenczas wariuje i rozłącza VPN zamiast wznowić połączenie z nowym adresem IP ( przy konfiguracji było zaznaczone aby wznawiał połączenia ) tym bardziej ze jest zaznaczone aby używał VPN jako bramy domyślnej dla całego serwera QNAP… Ciekawe czy np na S ynology tez tak...
  2. candidate

    Pomoc Magnet link rTorrent PRO nie działa

    Jeśli ktoś jest zainteresowany to mały update: - testowo zmieniłem VPN na SurfShark i tutaj nie ma żadnych problemów z linkami magnet czy znalezieniem seed/peer - niestety nie wiedzieć czemu QNAP po paru godzinach pracy rozłącza VPN i rTorrent wskakuje automatycznie standardowe IP dostawcy...
  3. candidate

    Pomoc Magnet link rTorrent PRO nie działa

    Ok rozumiem . No nic będę kombinował z tym co mam …
  4. candidate

    Pomoc Magnet link rTorrent PRO nie działa

    Tak według WindScribe wszystkie ich serwery pozwalają na torrent z wyjątkiem kilku krajów . Ewentualnie inny sprawdzony VPN pod torrent polecasz ? Taki który dobrze współpracuje z rTorrernt ?
  5. candidate

    Pomoc Magnet link rTorrent PRO nie działa

    Niestety problem szybko powrócił - znowu to samo . Jak tylko wyłącze VPN na Qnap wszystko śmiga , żadne porty nie są blokowane itp itd torrenty wszystkie śmigają . VPN mam od WindScribe ( Open VPN )jeśli to ma jakieś znaczenie
  6. candidate

    Pomoc Magnet link rTorrent PRO nie działa

    Jest ustawiony harmonogram - raz na tydzień sam się restartuje ;)
  7. candidate

    Pomoc Magnet link rTorrent PRO nie działa

    Ciężko powiedzieć Router to Asus RT- AC87U - będę monitorował sytuacje ;)
  8. candidate

    Pomoc Magnet link rTorrent PRO nie działa

    Nie kumam już tego rTorrenta - samo zaczęło działać a nic jeszcze nie zdążyłem zmienić LOL.... No nic póki działa nie dotykam a jeśli znowu pojawi się problem to zastosuje się do powyższych wskazówek i dam znać.
  9. candidate

    Pomoc Magnet link rTorrent PRO nie działa

    Ok dzięki dam znać czy coś pomoże chociaż resetu ustawień sieciowych qnap wolałbym uniknąć ale może chodzi o przekierowanie DHT bi na routerze miałem tylko port torrent przekierowany. Rozumiem ze przekierowanie robię na IP qnap a nie bramy domyślnej ( głównego routera ) ?
  10. candidate

    Pomoc Magnet link rTorrent PRO nie działa

    Dziękuje za sprawdzenie - bardziej zmierzałem w kierunku iż problem leży po mojej stronie gdzieś w konfiguracji np rTorrent / router tylko nie wiek od czego by tu zacząć ?
  11. candidate

    Pomoc Magnet link rTorrent PRO nie działa

    Przykładowo do testu...
  12. candidate

    Pomoc Magnet link rTorrent PRO nie działa

    Czy ktoś zna rozwiązanie na niedziałające Magnet Links w rTorrent PRO ? Ostatnio przestały mi kompletnie działać ( po aktualizacji do najnowszej wersji ) a wcześniej raz działały a raz nie - generalnie po dodaniu w rTorrent PRO linku magnet stoi na pozyskiwaniu "meta" ( czyli np...
  13. candidate

    Pomoc rTorrent PRO VPN zamknięty port

    Aha no to jeśli tak ma być to spoko - dzięki za info :)
  14. candidate

    Pomoc rTorrent PRO VPN zamknięty port

    Czy to jest normalne iż jak tylko przełączę ustawienia rTorrent z default gateway na VPN to mam info iż port jest zamknięty ? Na default wszystko jest ok. Porty przekierowane.
  15. candidate

    Pomoc rtorrent release 0.9.8-B1234 x86 64 problem

    Mam ten sam błąd niestety - ...wersja firmware QNAP 4.5.3.1697 . TS-453A