Recent Content by CC81

  1. CC81

    Sprzedam Sprzedam Qnap TS-251 8GB RAM, 2 x WD Red 3TB WD30EFRX

    Hej, Serwer używałem głównie jako magazyn multimedialny. Według mnie sprawował się bardzo dobrze. Filmiki odtwarzałem na tv przez DLNA bez problemów. Jestem z okolic Wawy. Serwer Sprzedany.
  2. CC81

    Pomoc Emby problemy z 4k

    Niestety trzeba będzie zakupić Twonky...
  3. CC81

    Pomoc Emby problemy z 4k

    Niestety w TS-453Be nie mam opcji z Twonky. W TS-251 było Twonky darmowe. Jakaś dziwna polityka Qnapa.
  4. CC81

    Pomoc Emby problemy z 4k

    Nic więcej, poza tą 1, nie ruszałem.
  5. CC81

    Pomoc Emby problemy z 4k

    Pierwszą opcję (hardware acceleration) zaznaczałem na Nie - może ta opcja działa tylko w wersji płatnej? Jest tam taka notka.
  6. CC81

    Pomoc Emby problemy z 4k

    Mam apkę na tv. Tnie tak samo
  7. CC81

    Pomoc Emby problemy z 4k

    Szukałem wszędzie w ustawieniach opcji wyłączenia transkodowania i nie mogłem tego znaleźć. Robiłem też swoje profile z wyłączonymi wszystkimi kodekami i cały czas to samo. Możliwe, że nie można włączyć odtwarzania bezpośredniego?
  8. CC81

    Pomoc Emby problemy z 4k

    Puszczam przez DLNA i odtwarzam wbudowanym odtwarzaczem w tv. Tak robiłem na Twonky i wszystko śmigało, nawet z bitratem filmu ok. 100Mb/s. Teraz trochę lipa jest...
  9. CC81

    Pomoc Emby problemy z 4k

    Niestety u mnie Remuxy 4k strasznie się tną od samego początku. Nie pomaga zmiana ścieżki dźwiękowej. Btw. u mnie tv LG odtwarza DTS bez problemu.
  10. CC81

    Pomoc Emby problemy z 4k

    Ja mam wszystko podłączone do LAN 1Gb/s. Jest może gdzieś w opcjach Emby wyłączenie transkodowania przez serwer? Chciałbym, aby do tv szedł "czysty" sygnał z Qnapa i LG sam sobie dekodował.
  11. CC81

    Pomoc Emby problemy z 4k

    Cześć, Z powodu braku darmowej wersji Twonky Media w TS-453Be zainstalowałem Emby. Wszystko było ładnie, dopóki nie włączyłem filmów w 4k przez DLNA na moim tv LG. Odtwarzany film strasznie przerywał, tak jakby był dekodowany przez Emby. Można jakoś ustawić Emby, aby filmy 4k działały płynnie...
  12. CC81

    Sprzedam Sprzedam Qnap TS-251 8GB RAM, 2 x WD Red 3TB WD30EFRX

    Witam, Mam do sprzedania: QNAP TS-251 w skład zestawu wchodzi: 8GB RAM (2 x 4GB KVR16LS11/4) + gratis fabryczna pamięć chyba 2GB. Dyski 2 x WD Red 3TB WD30EFRX Cały fabryczny zestaw z pudełkiem, kablami itp. Serwer używałem prawie 3 lata bez żadnych problemów. Przyszła zmiana na coś nowszego i...
  13. CC81

    Nowy serwer 4-dyskowy

    Tak, ale na 4 zatoki nie ma z i3. Tak z ciekawości ten 453mini ma jakieś chłodzenie?
  14. CC81

    Nowy serwer 4-dyskowy

    Bez tego procka wybór jest bardzo skromny...Prawie wszystkie 4 zatokowce mają te procki.