Recent Content by Clistheart

  1. Clistheart

    Pomoc NAS TS-212P nie widoczny w sieci Lokalnej windows 10/11

    Mea Culpa źle sie wyrwaziłem. Wcześniej łaczyłem sie przez FTP i nie wiele widziałem a jak sie połączyłem zgodnie z waszymi radami przez SCP to pojawiły się nowe piękne możliwości.
  2. Clistheart

    Pomoc NAS TS-212P nie widoczny w sieci Lokalnej windows 10/11

    tak tylko ze nie przez SCP tylko FTP. 1674815166 Teraz coś więcej widzę, szanuje za wielkość strzałki bardzo ułatwiło :) jak nie znajdę to przeinstaluje system. bo to zaczyna być jak walka z wiatrakami. Wysiłek nie wart nagrody.
  3. Clistheart

    Pomoc NAS TS-212P nie widoczny w sieci Lokalnej windows 10/11

    nie wiedze takiego katalogu. coś ostro tu sie/lub ja spieprzyłem :)
  4. Clistheart

    Pomoc NAS TS-212P nie widoczny w sieci Lokalnej windows 10/11

    to już za wysokie progi jak na moje małe nogi. dobra program do FTP to mam :) zalogowałem sie poprzez FTP na dysk qnap włączyłem opcje wyszukiwania pliku smb.conf i nic nie znalazło
  5. Clistheart

    Pomoc NAS TS-212P nie widoczny w sieci Lokalnej windows 10/11

    Niestety nie wiem jak to zrobić ewentualnie gdzie szukać tego pliku . Mogę prosić o pomoc w tym zakresie
  6. Clistheart

    Pomoc NAS TS-212P nie widoczny w sieci Lokalnej windows 10/11

    wykonałem reset 3 sec też nie pomogło. Bardzo bym nie chciał robić reinstalacji systemu bo mam tak trochę ustawień
  7. Clistheart

    Pomoc NAS TS-212P nie widoczny w sieci Lokalnej windows 10/11

    Nie mam QFirewalla tylko Malware Remover ale to nie powinno blokować dostępu.
  8. Clistheart

    Pomoc NAS TS-212P nie widoczny w sieci Lokalnej windows 10/11

    tak. 1674724019 nie niestety się nie da 1674724092
  9. Clistheart

    Pomoc NAS TS-212P nie widoczny w sieci Lokalnej windows 10/11

    Witam Mam problem nagle NAS TS-212P wersja oprogramowania 4.3.3.2211 przestał być widoczny w sieci lokalnej czy to po IP czy nazwie. Sam serwer działa i poprzez stronę mam do niego dostęp, po FTP tez działa poprawnie. Problem dotyczy wszystkich komputerów podpiętych do sieci. Na kompach są...