Recent Content by conter

  1. conter

    Pomoc Container Station - Volume from host

    Dzięki za objaśnienie. Tak to właśnie widziałem chociaż nie wszystko działa wg mnie jak powinno. W każdym razie w ten sposób nie udało mi się tego odpalić. Za to wpadłem na Twój wątek: QNAP Container Station + Portainer Zainstalowałem - ogarnąłem i w końcu wszystko działa jak powinno. Ale...
  2. conter

    Pomoc Container Station - Volume from host

    Niestety to nie jest kwestia przeglądarki ani adblocka. Próbowałem na 4 różnych oraz trybach prywatnych.. nawet na na Macowskim safari.. Obecnie próbuje zrobić to w inny sposób i jestem na etapie zdobywania wiedzy aby nie zadawać głupich pytań. Może pomożesz albo naprowadzisz jak zmusić aby...
  3. conter

    Pomoc Container Station - Volume from host

    Tak dokładnie, z SSH wszystko działa. i już myślałem że to rozwiąże częściowo mój problem bo nie znałem tej metody jednak pojawił się w sumie następny. Mianowicie chciałem tym samym sposobem dodać Docker o który mi chodzi a więc "Home Assistant" Zmodyfikowałem polecenie do następującej formy...
  4. conter

    Pomoc Container Station - Volume from host

    Witam wszystkich i proszę o pomoc. W Container Station z niewiadomych dla mnie powodów utraciłem możliwość przypisywania punktów montowania. W miejscu przypisywania "Volume from host" > "Host Path" widoczne jest tylko nazwa serwera i przycisk do odświeżania który nic nie daje. Nic tam nie da...