Recent Content by Dman

  1. D

    Orange TP i Qnap

    Witam koleżanki i kolegów. Od chyba półtora roku nie odpalałem swojego qnapa (z remontowych powodów) i nie długo będę mógł się wprowadzić do swojego mieszkania i wreszcie będę mógł odpalić serwer. Jako, że nie mam tam jeszcze podpiętego neta a jedyny dostawca internetu do tego bloku to...
  2. D

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Za każdym razem po ponownym uruchomieniu serwera zmienia mi się WAN IP. Zastanawiałem się czy można go przypisać na stałe?
  3. D

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Witam Qnapowiczów Panowie i Panie podpowiedzcie mi proszę jak ustawić stałe ZEWNĘTRZNE IP serwera :). Bo jeszcze trochę i mi żyłka głowie pęknie i krew zaleje :). Z góry dziękuję
  4. D

    Pomoc TS-269L oraz HD Station 3.x , KODI 14 lub 15

    Czyli standardowe bardzo nie fajne zagranie aby kupić nowszy model... Gdzie mogę ściągnąć wtyczkę do ściągania napisów na wersję HD stadion która posiadam ?
  5. D

    Pomoc TS-269L oraz HD Station 3.x , KODI 14 lub 15

    Witam Jestem posiadaczem TS-269L, firmwar 4.2.0 Czy istnieje możliwość zainstalowania nowszej wersji HD Station niż oficjalnej 2.0.1 oraz XBMC ( KODI )?? Próbowałem wszystkie wersje HD Station z poniższego linka, niestety żadna z wersji nie chciała się zainstalować. index · QNAP Club...
  6. D

    Pomoc TS-269L - Brak płynności w otwarzaniu filmów

    Załączam wspomniany wcześniej plik dstat Chciałem lekko zaktualizować temat. Po aktualizacji XBMC do wersji 2.0.0 a potem do 2.0.1 (generalnie różnicy pomiędzy tymi dwoma wersjami nie zauważyłem jeżeli chodzi o odtwarzanie filmów) oraz dodaniu 2GB ramów, HibridDesk Station stał się moim głównym...
  7. D

    Pomoc Jakość zdjęć przez XBMC

    Przepraszam, że tak późno. Zapomniałem o tym temacie. Oczywiście zmiana nazwy źródła pomogło ! Wszystko jest tak jak powinno. Dziękuję i pozdrawiam
  8. D

    Pomoc QGET dwa problemy

    Powiem szczerze, że nie. Nie mam pojęcia jak obsługiwać ten program zarówno na kompie jak i przez komórkę. Skonfigurowałem nawet CouchPotato2 i nawet fajnie to śmigało ale nie wiedzieć dlaczego CouchPotato przestał automatycznie ściągać filmy, ściągnęło parę filmów a potem mimo, że wyszukuje na...
  9. D

    Pomoc QGET dwa problemy

    Witam Was. Jak w tytule mam dwa problemy. Pierwszy: Nie działają magnety. Podczas przeglądania torrentów przez stronę internetową , klikam na magnet i coś tam strona internetowa ładuje ale nic nie dodaje się do Qget. Muszę ściągnąć plik torrenta i go odpalić, tylko taki sposób działa...
  10. D

    Pomoc Domyślny użytkownik i hasło w rtorrent

    ok o transdroida zapytam w innym temacie bo już mnie trafia. Ale mam pytanie jak ściągać przez rtorrenta , przez przeglądarkę i magnet file ? Da się wogole ? nawiasem mówiąc couchpotato super sprawa :-D
  11. D

    Pomoc Domyślny użytkownik i hasło w rtorrent

    OOO działa :-) dzięki ! mam jeszcze tylko pytanie jak poprawnie skonfigurować transdroida ? męczę się od godziny i nie mogę się połączyć z serwerem :-\
  12. D

    Pomoc Domyślny użytkownik i hasło w rtorrent

    Witam Państwa. Zainstalowałem wczoraj rtorrenta ponieważ download station przestał mi działać na komórce. Prawdopodobnie wina softu ale mniejsza o to. W każdym bądź razie zainstalowałem rtorrenta i odrazu wyskoczył problem. Wyskakuje mi strona gdzie powinienem wpisać login i hasło jednak...
  13. D

    Pomoc Jakość zdjęć przez XBMC

    Obawiam się, że mój TV na wszystkich wejściach HDMI pokazuje zdjęcia tak samo kijowo.