Pomoc QGET dwa problemy

Dman

Entry Technician
Q Associate
6 Czerwiec 2014
65
11
8
39
Wrocław
QNAP
TS-x69L
Ethernet
100 Mbps
Witam Was.

Jak w tytule mam dwa problemy.

Pierwszy:
Nie działają magnety. Podczas przeglądania torrentów przez stronę internetową , klikam na magnet i coś tam strona internetowa ładuje ale nic nie dodaje się do Qget. Muszę ściągnąć plik torrenta i go odpalić, tylko taki sposób działa.

Drugi:
Problem z Qget na komórce pod androidem. Generalnie nie działa żaden sposób dodawania torrentów do ściągnięcia.

Dodam tylko, że nie mam problemów z połączeniem do serwera.
 
Powiem szczerze, że nie. Nie mam pojęcia jak obsługiwać ten program zarówno na kompie jak i przez komórkę. Skonfigurowałem nawet CouchPotato2 i nawet fajnie to śmigało ale nie wiedzieć dlaczego CouchPotato przestał automatycznie ściągać filmy, ściągnęło parę filmów a potem mimo, że wyszukuje na sieci, że jest dostępny film to nie dodaje do rtorrenta. Jak ustawić rtorrenta aby ściągał magnetami filmy przeglądane na stronach torrentowskich też nie mam pojęcia. Program na komórce skonfigurowałem krok po kroku według instrukcji i za cholerę nie łączy się z serwerem nawet po sieci. Qget ładnie działał na komórce jak i w kompie i nagle w komórce przestał działać praktycznie całkiem. Próbowałem deinstalować instalować i ciągle to samo. Mogę przeglądać strony internetowe ale jak kliknę na magneta to pokazuje, że dodano zadanie ściągania ale w zadaniach się nie dodaje :\. Nie mam pojęcia o co tu chodzi :).Zaryzykowałem ponowne zainstalowanie systemu w komórce i Qget nadal nie działa tak jak powinien. Nie dodaje filmów do ściągania. Zapomniałęm dodać jeszcze że zaktualizowałem Qnapa do wersji 4.1.1 i przestało działać.