Recent Content by Dodi

  1. D

    QNAP TS-251 4GB RAM

    750 moge dac ;) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. D

    Przy piwie QNAP TAS-268 i Kodi

    Witam ponownie, czy możecie się drodzy forumowicze wypowiedzieć jakim programem "otwieracie" swoje filmy? Tak jak pisałem wcześniej, u mnie na Kodi V15.0 działają tylko filmy w rozdzielczości 720p. Będę ogromnie wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki/rady co mogę jeszcze zrobić, aby oglądać filmy...
  3. D

    Dobór NAS-a do filmów

    Tak właśnie chyba postąpie, gdyż NASy nie spełniają się zupełnie jako odtwarzacze multimedialne jak to reklamuje producent... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. D

    Dobór NAS-a do filmów

    Ja właśnie miałem zamiar w weekend kupić model TS-251+ , ale chyba jednak odpuszczę ten temat - jestem zawiedziony, gdyż w cenie tego sprzętu mogę kupić kompa w wersji mini (mac mini) czy zmienić swojego Macbooka Air na Pro i nie mieć żadnych nawet najmniejszych problemów z odtwarzaniem...
  5. D

    Dobór NAS-a do filmów

    No zależy co kto lubi, dlatego mamy taki rynek, że każdy wybierze coś dla siebie :) Ja jednak stwierdzam, że sprzęt jest mocno przereklamowany i mało użyteczny do moich zastosowań, bo filmy 720p to delikatna przeszłość... Po DLNA filmy działaja w 1080p, ale jak mam wykorzystywać DLNA to o niebo...
  6. D

    Dobór NAS-a do filmów

    Ja już powoli się poddaje z NAS, chyba lepszym rozwiązaniem będzie zakup np maca mini za ok 1tys używke, który nie będzie miał żadnych obiekcji z odtwarzaniem jakich kolwiek filmów itp, a umnie Qnap właściwie tylko do tego służył - nagrać, obejrzeć, zarchiwizować. Aktualnie mogę zainstalować...
  7. D

    Przy piwie QNAP TAS-268 i Kodi

    Jasne , chyba właśnie dla idiotów! Bardziej badziewnego systemu nie dało się chyba stworzyć.... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. D

    Przy piwie QNAP TAS-268 i Kodi

    Qrcze android to samo zło na które jestem skazany w kolejnym urządzeniu... Nie ma to jak IOS ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. D

    Przy piwie QNAP TAS-268 i Kodi

    Małe sprostowanie - pliki .mp4 działają, ale tylko do rozdzielczości 720, nie można otworzyć plików w rozdzielczości 1080. Takie pliki muszę otwierać po DLNA co jest uciążliwe...Czy ma ktoś jakąś radę, co można w takiej sytuacji zrobić? Sam Qnap zgodnie ze specyfikacją na papierze obsługuje...
  10. D

    Przy piwie QNAP TAS-268 i Kodi

    A czy miał ktoś problem z plikami .mp4 pod Kodi? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. D

    Przy piwie QNAP TAS-268 i Kodi

    Witam, mam pytanie do bardziej doświadczonych kolegów, czy na ww Qnapie istnieje możliwość zainstalowania Kodi w wersji wyższej niż 15? W sklepie Google Play najwyższa wersja jest 15.X, a wiem, że jest nowsza. Nic nie mam do tej wersji, ale nie działa mi odtwarzacz filmów z plikami .mp4...
  12. D

    Pomoc iPad i OpenVPN

    Dziękuje :) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. D

    Pomoc iPad i OpenVPN

    A coś więcej informacji? Wiem, że narażam się na publiczny lincz, ale lepiej dowiedzieć się przydatnych, życiowych informacji na forum, niż sucha teoria z Wikipedii. Będę wdzięczny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. D

    Pomoc iPad i OpenVPN

    Może ie koledzy wytłumaczyć "nowicjuszowi" do czego używacie OpenVPN. Również używam tulko sprzętu Apple Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. D

    Dobór NAS-a do filmów

    A czy do Kodi dogrywales jakies wtyczki z kodekami? U mnie w Kodi wystepuje problem z plikami z rozszerzeniem mp4. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk