Recent Content by dominicc

  1. D

    Pomoc Download Station 5 a konto Fileshark

    Tak jak pisałem wyżej - mojego modelu nie ma na liście. Po pół roku dyskusji z Supportem jak to patrzą się na mój problem, developerzy ciężko pracują bla bla bla... Dostałem odpowiedź, uwaga uwaga, proszę o fanfary dla firmy: "Dzień dobry, nie będziemy wspierać tego typu kont premium." Wielkie...
  2. D

    Pomoc Qbelt na QVPN Service 2

    Ciekawostka - dostałem odpowiedź od Supportu na pytanie dlaczego w opcjach nie widzę możliwości uruchomienia QBelt: "Qbelt nie będzie dostępny dla tego modelu" Brawo QNAP!!!!!!!!
  3. D

    Pomoc Qbelt na QVPN Service 2

    Ja dzisiaj zaktualizowałem Qnap do wersji 4.3.5 i QVPN mam w wersji 1.2.183. Jak można zaktualizować do 2.0? Tak btw to dziwne że Administrator nie wie co to jest Qbelt :)
  4. D

    Pomoc Download Station 5 a konto Fileshark

    Dzięki. będę w domu to przetestuję Przy próbie instalacji mam błąd: Ja mam model TS-228 a nie TS-228A więc podejrzewam że dlatego nie da się zainstalować.
  5. D

    Pomoc Download Station 5 a konto Fileshark

    Możesz podpowiedzieć gdzie tego szukać? Zainstalowałem JAVE a w repozytorium oprócz podstawowego mam jeszcze tylko store.qnapclub.eu ale tam nie znajduję jdownloader
  6. D

    Pomoc Download Station 5 a konto Fileshark

    Niestety nie - ARM® v7 1.1 GHz Dual-core
  7. D

    Pomoc Download Station 5 a konto Fileshark

    Cześć! Mam problem z programem Download Station. Wykupiłem sobie konto na Fileshark - wklejam link, wprowadzam dane do logowania i zatwierdzam pobieranie. Po 5 sekundach zadanie zmienia status na Zakończone a plik który miał mieć 30MB ma 20kb i rozszerzenie html. Czyli pliku nie pobiera. Jak...
  8. D

    Pomoc Error 0x80070032

    Ja przy próbie downgrade mam błąd Typ Data Godzina Użytkownicy Źródło IP Nazwa komputera Zawartość Błąd 2018/09/10 17:02:54 System 127.0.0.1 localhost [Frmware Update] System update failed. Jakieś pomysły? Przez QFindera nie mogę, nie znajduje dysku. EDIT: Za trzecim razem udało się zrobić...
  9. D

    Pomoc Error 0x80070032

    Daj znać o efektach - czy dane i ustawienia zostały zachowane?
  10. D

    Pomoc Error 0x80070032

    Witajcie. Zaktualizowałem Firmware do najnowszej wersji 4.3.4 Build 20180830 i od tego momentu zaczął się problem z dyskiem. Mianowicie: 1) łącząc się z Windows 10 przez udział sieciowy nie mogę dodać ani skasować żadnych materiałów - błąd 0x80070032 Mam również odwarzacz WD, kiedy włączam...
  11. D

    LDAP a TS-239

    To jak będzie działać to świetnie! Piękne dzięki za odzew.
  12. D

    LDAP a TS-239

    Witam. Za miesiąc kupuję TS-239 i tutaj rodzi się pytanie: Czy na tym sprzęcie będę mógł bez problemu uruchomić bazę danych LDAP dogrywając paczkę lub inaczej? O linuxie niewiele wiem a potrzebuję taką bazę. Myślałem o tym żeby na stacjonarce wrzucić linuxa i zainstalować LDAP ale gdyby się dało...
  13. D

    QNAP SS-239?

    Witam. tak jak już wcześniej pisałem przymierzam się do TS-239... Właśnie na necie czytam że wychodzi QNAP SS-839 na dyski 2.5cala lub SSD. Czy jest taki planowany w wersji na dwa dyski? Może ktoś zna takie info, ploteczki? :) Pozdrawiam
  14. D

    Co wybrać? TS-219 czy TS-239

    W takim razie zdecydowane, będę kupował TS-239 :D Silas dziękuję za informacje ;-)