Recent Content by elpik

  1. elpik

    Pomoc Last version rTorrent-PRO

    Hi. What is the latest version on rTorrent-PRO? I have 0.9.8-B777, is a newer version?
  2. elpik

    Pomoc TS-451 aplikacje się nie otwierają "Error Page not found or the web server is currently unavailable"

    Witam Mam problem z po aktualizacji. Kilka aplikacji nie otwiera się i jest informacja: "Error Page not found or the web server is currently unavailable. Please contact the website administrator for help." jedna z nich "QVR PRO" w ogóle nie chce się zainstalować. Nie mogę sprawdzić w QuLog bo...
  3. elpik

    Pomoc QNAP jako dysk do tunera VU+

    albo mi nie działa albo ja nie umiem zmapować do NFS :)
  4. elpik

    Pomoc QNAP jako dysk do tunera VU+

    Witam. Odświeżam temat bo po ostatniej aktualizacji mój dekoder nie widzi servera QNAP jako dysku... ktoś wie jak to naprawić? Wersja oprogramowania Firmware: 5.0.1.2145 Model serwera: QNAP TS-451
  5. elpik

    Pomoc PROBLEM: "Failed to log in via user account..."

    Witam. Mam problem z próbami włamań na mój serwer. Użytkownik ADMIN jest wyłączony ale cały czas ktoś próbuje się zalogować zdarz się to do kilku tysięcy na dobę!!! https://ibb.co/tDnJfZG [/IMG] na grafice widać tylko próby po 15 minutach! czy ktoś wie jak się pozbyć tego problemu? z góry...
  6. elpik

    Pomoc rTorrent 0.9.8 wypluwa błędy

    Dzięki
  7. elpik

    Pomoc rTorrent 0.9.8 wypluwa błędy

    Witam. coś się stało z rTorrent. zaczął wypluwać błędy jak go otwarłem. niby mam 105 torrentów uruchomionych ale.... widzę 2 a wszystkie listy pokazują 0. pokazuje błędy JS error. do dziś było wszystko OK a nic nie zmieniałem. proszę o pomoc. Firmware version: 4.5.2.1566 Build 20210202 Model...
  8. elpik

    Pomoc Materiały 4K...

    Znalazłem inny problem. Okazało się że operator zmienił mi na routerze wifi na 2.4 GHz i wyłączył 5 GHz. właśnie to zmieniłem i śmiga jak narazie.
  9. elpik

    Pomoc Materiały 4K...

    Orginalny. Router jest u góry a stick na dole. Dokupienia chyba podłączenie po kablu wtedy powinno być OK i sieć powinna wyrabiać:)
  10. elpik

    Pomoc Materiały 4K...

    Mam to podłączone przez WiFi ale strasznie tnie. To przez serwer czy co? Internet nie powinien mieć znaczenia przy sieci wewnętrznej. Chociaż mam i tak setkę....
  11. elpik

    Pomoc Materiały 4K...

    mass to podlaczone do sieci po kablu czy WiFi?
  12. elpik

    Pomoc Materiały 4K...

    To wszystko łatwe do ustawienia? Chodzi mi o to aby z Plex'a 4K lecialo...