Recent Content by eSbek

  1. eSbek

    Już wkrótce wszystkie funkcje systemu FIBARO...

    nie che robic reklamy, ale ja do swojego systemu kupiłem ten stick Adapter Z-Wave Z-Stick Gen5 ZW090 Z-Wave działa z uzradzeniami różnych producentow. Używam z DSM (Domoticz) ale fajnie będzie się przesiasc na QNAPa z fibaro i przetestowac.
  2. eSbek

    Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

    nie wiem czy ktos jest jeszcze zainteresowany QTransmission, usunalem nie dzialajace 2.92.1 i recznie zainstalowalem 2.92.0 (z repo Qnapclub Store: QTransmission), działa.
  3. eSbek

    Pomoc TV Station w TS-253 PRO Jaki tuner kupić?

    a co sie stało z D. TV Station? Odinstalowałem bo nie chciało działac a tu nie ma juz tego w sklepie... Moze jakis TV Headend ktoś poleci?
  4. eSbek

    Pomoc Jaki system wirtualny MS zabiera najmniej zasobów?

    potrzebuje tylko do uruchomienia jednego programiku, zadnych danych w tej windzie, tylko polaczenie netowe na zewnatrz.
  5. eSbek

    Pomoc Jaki system wirtualny MS zabiera najmniej zasobów?

    Z innej beczki, jaki system wirtualny MS zabiera najmniej zasobów? Kiedys chodzi po sieci image WinXP mini ale nie moge do testów znaleźć odpowiednika dla 8.1 lub 10. Jakieś sugestie?
  6. eSbek

    Pomoc [TS-453 Pro] Problem z wybudzaniem ze stanu SLEEP za pomocą WOL (Wake On Lan)

    NAS zresetowany recznie. Wykrycie UPS i ostatnie logi: Generalnie to nie wiem, czego oczekiwac po zaniku napiecia, w helpie nic nie ma (a moze nie umiem znalezc?). Czy NAS powinien się sam włączyć czy też muszę mu zapodać Wake on LAN (co i tak nie działa bo probowalem wielokrotnie). Po...
  7. eSbek

    Pomoc [TS-453 Pro] Problem z wybudzaniem ze stanu SLEEP za pomocą WOL (Wake On Lan)

    sorry za zwłokę, ale chciałem wrzucić screena no i niestety serwer znowu zawieszony a ja na wyjeździe za granicą. Serwer wykrywał UPS na każdym oprogramowaniu od chwili zakupu (ponad pół roku z okładem) jednak z powodów j.w. nie podam szczegółów. Co do zachowania to mialem tak na każdym FW...
  8. eSbek

    Pomoc [TS-453 Pro] Problem z wybudzaniem ze stanu SLEEP za pomocą WOL (Wake On Lan)

    a czy to może być podobny problem, gdy stracę zasilanie i przez USB NAS zostanie o tym poinformowany, to po automatycznym uśpieniu musze NASa restartowac (długie przytrzymanie przycisku zasilania). Czy NAS nie powinien się sam wzbudzić po powrocie zasilania. UPS APC BR1500GI, model polecany...
  9. eSbek

    Pomoc Digital TV Station na TS-670 i QTS4.1.2 - fail to insert cx2341x.ko

    Błąd od razu wyskakuje przy starcie Digital TV Station nawet bez karty tv. Spróbuje może wrócić do 4.1.1 i przeinstalowac TV Station, bo chodziło na 4.1.2 po aktualizacji z wcześniej instalowaną apką. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka UPDATE: odinstalowałem TV Station...
  10. eSbek

    Pomoc Digital TV Station na TS-670 i QTS4.1.2 - fail to insert cx2341x.ko

    Po instalacji QTS 4.1.2 i reinstalacji Digital TV Station, ta ostatnia aplikacja po jej restarcie wywala mi "Fail to insert cx2341x.ko". (Reinstalowalem bo wczesniej wykasowalem sobie przypadkowo jeden plik z multiplexami). Po tym komunikacie QNAP nie widzi tunera. Reinstalacja, restarty QNAPA...
  11. eSbek

    Pomoc Digital TV Station + Generic DVBT USB Stick

    sprawdz w logach TVHeadend (na dole strony trzeba rozwinac okno strzalka po prawej) Adres http://QNAP_IP:9981/extjs.html
  12. eSbek

    Artykuł HybridDesk Station 2.0.0

    Pawle, chciałbym sie podpiąc pod temat. Mam problem z HDMI, nie zawsze po wlaczeniu TV mam obraz z HD Station (pomaga wyjecie na chwile kableka HDMI z NASa).
  13. eSbek

    Pomoc UPS do TS670

    ok pigers dzięki!
  14. eSbek

    Pomoc UPS do TS670

    Kolego co do lenistwa, to lepiej nie odpowiadac jak ma sie komus cos zarzucac, zamiast pomoc. Ta tabelke widzialem i mam watpliwosci co do CyberPower w zwiazku z tym ze przy modelu przeze mnie wymienionym jest notatka. Oczekiwalem odpowiedzi od kogos kto ma UPS i potwierdzi dzialanie zanim...
  15. eSbek

    Pomoc UPS do TS670

    Chciałbym kupić UPS do TS670 PRO, najlepiej CyberPower CP1300EPFCLCD lub ostatecznie (bo droższy) APC BR1500GI. Jak z kompatybilnością z NASem przez USB? Pozdrawiam