Recent Content by evenementrf

  1. evenementrf

    Pomoc Monitoring IP, switche PoE, router, AP - sieć na działce

    anteny Unifi lub Deco switche GB aby pchały ruch kamery + AP (najlepiej zarządzalne żeby zrobić VLAN) kamery - kwestia budżetu, zwykłe czy AI z detekcją człowieka, samochodu z powiadomieniami PUSH, masz jednocześnie ochronę obwodową
  2. evenementrf

    Pomoc QNAP -TS253PRO QVR Pro + HikVision DS-2CD2055FWD-I Nie łączy się

    Wiem, że to proteza ale spróbujcie włączyć ONVIF i dodać jako camera ONVIF działa
  3. evenementrf

    QNAP TS-453A-4G + nowe 3szt. HDD 3TB Seagate Surveillance

    Niestety już nie aktualne Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. evenementrf

    Pomoc Monitoring na zewnątrz domu - kamera WiFi + NAS

    po przeglądarce tak, ale po SS już nie...
  5. evenementrf

    Pomoc Monitoring na zewnątrz domu - kamera WiFi + NAS

    Generalnie tak, tylko teraz pluje mi że mam niepoprawny adres IP, obydwie kamery masz wpięte w sieć? Zmieniałeś porty? Bo jak masz włączone UPnP to chyba przekierowuje Ci hosty na te same porty
  6. evenementrf

    Pomoc Monitoring na zewnątrz domu - kamera WiFi + NAS

    wystawić czyli przekierować port na routerze... oczywiście zakładam że masz publiczny adres IP... tak możesz w kamerze ściąć rozdzielczość np do 2Mpix
  7. evenementrf

    Pomoc Monitoring na zewnątrz domu - kamera WiFi + NAS

    model innej kamery (chińskiej) i bez problemu się dodaje... jak możesz wystaw tą kamerę na zewnątrz to spróbuję czy u mnie się dodaje... wyeliminujesz problem kamery. P.S. Chyba twój procek jest za słaby na rozdzielczości 4Mpix... chyba
  8. evenementrf

    Pomoc Monitoring na zewnątrz domu - kamera WiFi + NAS

    usuń porty WAN, zostaw tylko 8000 w porcie, oczywiście login i hasło masz poprawne?
  9. evenementrf

    Pomoc Emby - Błąd Odtwarzania

    miałem ale dopiero po dodaniu konkretnie ścieżki /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/ffmpeg/ffmpeg zadziałało... zabrakło jednego /ffmpeg teraz działa... dzięki
  10. evenementrf

    Pomoc Monitoring na zewnątrz domu - kamera WiFi + NAS

    No to masz najnowszy, na stronie producenta jest ten sam DS-2CD2042WD-I-Hangzhou Hikvision Digital Technology Co. Ltd. Co do RTSP to w ustawieniach sieciowych w kamerze sprawdź czy masz włączone RTSP, domyślnie na porcie 554. Sorry nie popatrzyłem jaką masz wersję firmwaru, możesz nie mieć...
  11. evenementrf

    Pomoc Monitoring na zewnątrz domu - kamera WiFi + NAS

    Spróbuj po RTSP albo na nowej aplikacji QVR Pro Beta... nie mam tego modelu kamery, no chyba ze go wystawisz na zewnątrz to spróbuje u siebie.. Ale generalnie na SS nie miałem problemu z dodawaniem kamer, różnych producentów, nawet no name chińskich. P.S. W kamerach masz najnowszy firmware?
  12. evenementrf

    Pomoc Emby - Błąd Odtwarzania

    Witam, Mam problem z odtwarzaniem w EMBY Wersja 3.2.70.0. Postawiłem system na nowo (przesiadka na nowe HDD) i standardowo instalacja wszystkiego co potrzebne do multimediów: Qmono, Plex, Emby, Twonky... itp... Tworzę konta, dodaję katalogi i chcę cieszyć się odtwarzaniem a tu w Emby nie działa...
  13. evenementrf

    Pomoc Monitoring na zewnątrz domu - kamera WiFi + NAS

    Próbowałeś po ONVIF profile S?