Recent Content by flood

  1. F

    Pomoc Uszkodzony TS-253A. Włącza się tylko wentylator.

    Dzięki :) To nie jedyny mój Qnap. Jeśli naprawa byłaby faktycznie rzędu tych kilkuset PLN to może warto go mimo wszystko jeszcze reanimować :) Jakieś funkcje ten model mógłby jeszcze realizować.
  2. F

    Pomoc Uszkodzony TS-253A. Włącza się tylko wentylator.

    Ciekawe, czy w tej sytuacja możliwa naprawa w Polsce i jaki koszt.
  3. F

    Pomoc Uszkodzony TS-253A. Włącza się tylko wentylator.

    Problem z PSU wykluczyłem (sprawdzając z innym od drugiego Qnap'a). Dziwi mnie to zachowanie wentylatora który sam naprzemiennie się włącza i wyłącza.
  4. F

    Pomoc Uszkodzony TS-253A. Włącza się tylko wentylator.

    Niestety beeper nie odzywa się przy próbie startu.
  5. F

    Pomoc Uszkodzony TS-253A. Włącza się tylko wentylator.

    Próbuję resetu ale niestety nie ma potwierdzenia (nie piszczy). Qfinder niestety nadal nie znajduje NASa.
  6. F

    Pomoc Uszkodzony TS-253A. Włącza się tylko wentylator.

    Qfinder niestety nie znajduje NASa, ale teraz zauważyłem, że po podpięciu kabla Ethernet migają kontrolki przy porcie Ethernetowym.
  7. F

    Pomoc Uszkodzony TS-253A. Włącza się tylko wentylator.

    Obecnie po podłączeniu zasilacza włącza się tylko na kilka sekund wentylator. Kręci się kilka, kilkanaście sekund po czym wyłącza się na kilka sekund i za chwilę znowu się kręci. Wentylator włącza się sam, bez użycia włącznika. Nie ma żadnej innej reakcji, żadne diody się nie świecą. Dodam, że...
  8. F

    659Pro - problem z zalogowaniem

    Ale oprócz serwera www, masz włączoną każdą z tych poszczególnych stacji: Multimedia Station, Photo Station i Music Station ? Domyślnie są one wyłączone.
  9. F

    HD streaming po DLNA

    Już obsługuje.
  10. F

    Squeezbox - brak sygnalu z laptopa

    A jak to wygląda z samym Squeezeboxem ? Czy skonfigurowałeś go do łączenia się ze Squeezebox Server (nie z serwisem My Squeezebox) ? Co pokazuje wyświetlacz ? Czy możesz normalnie poruszać się po swoim folderze z muzyką pilotem ? Widać że odtwarza plik ?
  11. F

    kopiowanie z dysku zewnętrznego

    Czy ten dysk podłączony przez eSATA nie jest czasem montowany automatycznie ? Przynajmniej u mnie tak się dzieje ze wszystkimi które podpinałem (wszystkie NTFS).
  12. F

    TS-119TURBO

    Ja zatrzymałem się na wersji 3.2.5. bo zdaje się że na każdej kolejnej nie działa prawidłowo rtorrent...
  13. F

    Qnap TS-109 ogranicza Samsunga w oglądaniu MKV

    Wydaje się, że udostępnianie na różne sposoby plików przez Qnap to jego podstawowe zadanie. Pytanie chyba należałoby postawić inaczej: Czy TV jest w stanie "dostać" się do takiego udostępnienia (np. Samba) bezpośrednio bez korzystania z serwera uPNP...
  14. F

    Jaki torrent na TS-210???

    Jeśli wczytasz się uważnie w wątek w którym pisałeś, to z pewnością znajdziesz odpowiedź na swój problem. Zwróć szczególną uwagę na pierwszy post i sekcję [ Known issues ]: ... 4. TS-x19/x10 series: You need to use beta firmware 3.2.1 which is with newer version of Kernel - newer firmware is...
  15. F

    Polecenie 'poweroff'

    TS-119 Beta FW (Version 3.2.1 Build 0104) Po instalacji powyższego firmware'u mam częste problemy z wyłączaniem systemu. Można powiedzieć że tylko czasem udaje się go poprawnie zamknąć, czy to manualnie przez przycisk na panelu, czy z portalu administracyjnego, przez harmonogram, czy przez ssh...