Recent Content by forsale44

  1. forsale44

    Pomoc Notoryczne ataki na TS-251B

    Wszystkie te połączenia to NFS. Na obu QNAP-ach IP prowadzi do dostawcy z 2 screen-a. Nie doinstalowywałem, żadnych dodatkowych narzędzi ani aplikacji.
  2. forsale44

    Pomoc Notoryczne ataki na TS-251B

    Nie ma nic. Dodatkowo to dotyczy 2 takich samych urządzeń.
  3. forsale44

    Pomoc Notoryczne ataki na TS-251B

    Cześć Być może moje pytanie wynika z braku elementarnej wiedzy ale chciałbym zapytać Was czy widzicie jakąś zależność miedzy konkretnym modelem QNAP na tym samym adresie IP i usługach a atakami (próby logowania - różne protokoły). Teraz mam uruchomionych kilka urządzeń a ataki są notoryczne...
  4. forsale44

    Pomoc Brak folderów współdzielonych po przełożeniu dysków.

    Napisz proszę dokładnie. Masz na myśli Foldery współdzielone o tych samych nazwach?? Tak już robiłem ale nie pomaga. Nie są widoczne. Biło ich tylko kilka więc podstrony również nie ma :( Bardzo dziękuję. SSH/WinSCP zrobiło robotę. Materiał znalazłem w podfolderach lost+found :)
  5. forsale44

    Pomoc Brak folderów współdzielonych po przełożeniu dysków.

    Żeby była jasność po przełożeniu dysków i odbudowie RAID cześć folderów była. Folder homes z folderami userów, mój folder Private jest. Z resztą wygląda tak że ich po prostu nie ma a nie, że nie ma do nich dostępu. Jest opcja przeglądania "wyższego poziomu" niż przez File Station?? Zajętość...
  6. forsale44

    Pomoc Brak folderów współdzielonych po przełożeniu dysków.

    Cześć Przesiadam się z TS-251B na HS-453DX, 2 dyski pracują w RAID 1, wolumin statyczny. Do chodzi jednak kolejny krok czyli dorzucenie 2 dysków SSD na M.2. Z pierwszego uruchamiam QTS, drugi jest buforem. Zrobiłem konfigurację od podstaw a na koniec podłączyłem moje 2 dyski SATA RAID 1, przez...
  7. forsale44

    Pomoc Migracja z TS-251B na HS-453DX z dodaniem SSD m.2

    Dziękuję jeszcze raz. Rozjaśniło się wiele. Pozdrawiam
  8. forsale44

    Pomoc Migracja z TS-251B na HS-453DX z dodaniem SSD m.2

    Dzięki Ziousan. Backup zrobiony. Powiedz jeszcze jak wykorzystałeś SSD??
  9. forsale44

    Pomoc Migracja z TS-251B na HS-453DX z dodaniem SSD m.2

    Cześć Piszę do Was ponieważ nie znalazłem postu, który by w pełni pomógł przejść przez ponowną konfigurację QNAP. Jeżeli, źle szukałem proszę o linki. Nie jestem zaawansowanym użytkownikiem a mój QNAP to w pierwszej kolejności odtwarzać dużej pojemności KODI i sprzęt do prostych backup-ów :)...
  10. forsale44

    Pomoc Brak informacji o partycji z danymi po spadku napięcia.

    Witam serdecznie. Bardzo proszę o pomoc. Podobny watek na forum już znalazłem ale zakończył się trochę inaczej niż wygląda moja sytuacja. Przy wpinaniu UPS-a nastąpił spadek napięcia i jak na złość po ponownym uruchomieniu 1 dysk i najważniejsza partycja z danymi nie widoczna. Dodam, że po...
  11. forsale44

    Cześć Wszystkim.

    Pozdrowienia od użytkownika HS-251+
  12. forsale44

    Pomoc Brak informacji o woluminach po spadku napięcia

    Witam Wszystkich. Słuchajcie mam duży problem. Jeden jedyny spadek napięcia w QNAP HS-251+ i pierwszy dysk brak informacji o pulach pamięci. System dodatkowo nie wstaje bo to on by dodatkowo systemowy. Nie miałem ustawionego RAID tylko pojedyncze pule pamięci i oczywiście danych sporo. Dodam że...
  13. forsale44

    Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

    Ja 2 robiłem update z 4.2 do 4.3. Jeżeli jest jakiś myk na to, to proszę o wskazówki. Chyba, ze jest jakaś alternatywna instalka? Jestem świeżym użytkownikiem QNAP :)
  14. forsale44

    Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

    Cześć. Rozwiązałeś już problem z Transmission na QTS 4.3?? Pytanie czy to problem Beta czy już się go pozbyli...