Recent Content by Franiu91

  1. F

    Pomoc Plex media serwer -szukanie serwera

    Witam. Pomoc _Floyd`a trafiła wsedno i wszystko działa. Dziękuję za informację i pomoc :) temat do zamknięcia :)
  2. F

    Pomoc Plex media serwer -szukanie serwera

    hmm co masz na myśli mówiąc ze chce podłączyć go do VPN ?? na tą chwile jestem w UK wyjeżdżając zrobiłem sobie dostęp do nie których stronek VOD tak aby przeglądać je z "domu" ustawiłem sobie OpenVPN tak aby moj komp przybierał adres taki jak bym był w domu. Wiec logujać sie tutaj w uk przy...
  3. F

    Pomoc Plex media serwer -szukanie serwera

    Witajcie. Mam problem z swoim Nasem i apka plex media serwer sprawa wygląda następująco. Aplikacja ma wersje 1.14.0.470 problem tkwi w tym ze logując się do plex nie może zlokalizować serwera. Przeszukałem kilka tematów na forum i zrobiłem tak jak było napisane restarty nasa, instalacje apki z...
  4. F

    Pomoc Jdownloader na TS-x51

    właśnie wszystko aktualizowałem jave tez . a Myjdownload.com nie widzi nic :( aplikacja na telefonie tez nic JRE mam wersje V8.101.0
  5. F

    Pomoc Jdownloader na TS-x51

    Dobry wieczór Pytanie. Działa Jd 2 na QTS 4.3.2? Przez przypadek zainstalowałem na moim Qnapie Ts-251+ wersje QTS właśnie ta 4.3.2 BETA i jd przestał mi działać możecie mi doradzić co zrobić? Qnapa mam od niedawna i trochę namęczyłem się instalując JD na QTS 4.2.2