Recent Content by gkotyza

  1. gkotyza

    Pomoc QVPN Qbelt

    @_Floyd a sprobuj zmienic port spowrotem na port 443 i zobacz czy zadziala..? @gentillo rozumiem ze masz wylaczone uslugi cloudlink ?
  2. gkotyza

    Pomoc QVPN Qbelt

    zgadza sie ze mialo ale nie pobiera przy automatycznym, jakis bug musi byc w aplikacjach ze pomimo wyswietlenia tego portu to i tak nie wylapuje tego
  3. gkotyza

    Pomoc QVPN Qbelt

    to jest port na ktorym zarzadzasz interfejsem NASa - port na ktory sie laczysz do OS'a przez www
  4. gkotyza

    Pomoc QVPN Qbelt

    w ustawieniach QVPN musialem zrobic to tak - VPN na domyslnych a port 559 to port NASweb
  5. gkotyza

    Pomoc QVPN jeszcze raz od zera na MacOS/iOS/Win10/Android

    sorki Silas Mariusz za szybko mi sie wcisnelo.. Generalnie problem z laczeniem sie do VPN-a przez QBELT rozwiazany, jak zawsze pierdola, port ustawiony w apce powinien byc ustawiony na port NASweb a nie na port domyslnie wykryty QBELTA, zmienione wszystko na reczne w prowadzenie i dziala...
  6. gkotyza

    Pomoc QVPN Qbelt

    dobra sytuacja ogarnieta, port ktory wpisywalem to byl port QBELTA a mial byc port NASweb, jednakze dziala to tylko na domyslnym, kobinuje zeby to pozmieniac. Wykrywanie ustawien automatycznych jest wylaczone bo bralo inny port sobie skad mimo ze port NASweb byl wpisany..
  7. gkotyza

    Pomoc QVPN Qbelt

    ok, poszukam czy czegos nie pminelem ale uslugi wypublikowane, sieciowe ustawienia sa identyczne..
  8. gkotyza

    Pomoc QVPN Qbelt

    nie nic nie zmienialem, to jest nowy setup ale ustawienia identyczne jak moj drugi NAS w innej sieci
  9. gkotyza

    Pomoc QVPN jeszcze raz od zera na MacOS/iOS/Win10/Android

    Zaczne od moich ustawien QVPN(QBELT) w moim QNAPie: Router uPNP i port przez autoconfig CloudLinka wrzucony i status OK - zewnetrzne IP ok i Qnap dostepny poprzed xxx.myqnapcloud.com Lacze sie z urzadzen na kazdym rodzaju OSa i otrzymuje ponizszy komunikat: pozatym na macOS komunikat...
  10. gkotyza

    Pomoc QVPN Qbelt

    mam ten sam problem od wczoraj na telefonie i na kompie rowniez..
  11. gkotyza

    Pomoc TS-251+ Internet connection error

    Dzieki Mariusz, sorki moglem napisac ze logowalem sie przez SSH i poprawnie pinguje, zaskakujace jest to ze wlasnie dzisiaj rano nie wyskakuje ten blad - nie mam pojecia co mu odbilo ale idac spac i piszac posta wlaczylem mojego drugiego NASA (ktory normalnie dzialal w sieci zawsze a na czas...
  12. gkotyza

    Pomoc TS-251+ Internet connection error

    Czesc, szlag mnie trafia, caly dzien spedzilem nad szukaniem rozwiazania, nowy NAS, problem jak w tytule, system zresetowany juz dzisiaj chyba z 10 razy do zera, loguje sie na admin, ustawiam IP dynamiczne ale ze statycznym DNSem lokalnym oraz 8.8.8.8 nawet. Tworze konto uzytkownika z...
  13. gkotyza

    Pomoc Blacklista - zaladowanie z zewnetrznego pliku

    Aha, dzieki za podpowiedz, generalnie podobnie mam ustawione an S i tam zaimportowalem cala lista, uzywam filtrow na firewalla DrayTek'a i spelniaja swoja role jednak czasem musze sie przesiasc na inne urzadzenie i wtedy troche ruchu widze ze jest mimo ze porty mam losowe.. chcialem to...
  14. gkotyza

    Pomoc Blacklista - zaladowanie z zewnetrznego pliku

    Czesc, posiadam zbudowana dosyc duza liste adresow IP ktore chcialbym blokowac, czy jest mozliwosc zaladowania jej w calosci z pliku bo w interfejsie widze tylko mozliwosc pojedynczego dodawania ich.. ? Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.1.1146 Model serwera: QNAP TS-251+
  15. gkotyza

    WItam z UK

    Hej wszystkim, jestem juz na tym forum jakis czas ale anonimowo, wiec przedstawie sie, troche dlubie w hardware i software, troche instaluje qnapow i S dla klientow i ogolnie wsparcie malych i srednich firm na terenie UK/Australii