Recent Content by grafixonline

  1. grafixonline

    Intel LPC bus degradation w serwerach Qnap - stanowisko firmy

    Post nie dotyczy wsparcia a braku jakiejkolwiek informacji o zastosowanym CPU z wadą fabryczną i mama wrażenie że próbie ukrycia problemu.
  2. grafixonline

    Intel LPC bus degradation w serwerach Qnap - stanowisko firmy

    Witajcie. Chciałbym się z wami podzielić kilkoma faktami, które wniknęły w efekcie mojego pytania i zachowania supportu firmy Qnap. Pytanie dotyczyło degradacji procesorów Intela (LPC bus degradation) które stosuje Qnap w serwerach np. J3355 w TS-251B (B1 stepping) Intel Walks Back Apollo Lake...
  3. grafixonline

    Pomoc Kamera IP z innej sieci podpięta do Qnapa-QVR pro -jak?

    Święta idą to będzie czas na testy. Dam znać co zadziałało.
  4. grafixonline

    Pomoc Kamera IP z innej sieci podpięta do Qnapa-QVR pro -jak?

    RTSP jest na pewno, ale może być z tym pod górkę. Kamera jest podpięta tylko do internetu przez upc wifree. Router po wifi łączy się upc i po kablu ethernet+POW podpięta jest kamera. Mogę wejść przez appkę androidową i zobaczyć obraz ale za cholerę nie jestem w stanie wbić się do niej po IP...
  5. grafixonline

    Pomoc Kamera IP z innej sieci podpięta do Qnapa-QVR pro -jak?

    Cześć. Mam małą zagwostkę ,jak najlepiej podłączyć się do kamery aby miec w QVR monitoring zarówno tych z domu jak i z zewn. lokalizacji. Kamera zainstalowana jest w innej lokalizacji niż serwer qnapa. Jest też w innej sieci. Model kamery to hikvision DS-2CD2032 Pytanie czy lepiej: 1. Podłączyć...
  6. grafixonline

    Pomoc Brak dostępu do nazwa.myqnapcloud.com, serwera www po podpięciu się do VPNa

    W QNAPie nie mam jak już wspomniałem wcześniej. W routerze jedynie w sekcji LAN coś może być chociaż sprawdziłem właśnie i bez rezultatów. Zakładek proxy,www,squid strikte nie ma. Spróbuję jeszcze podpiąć się do vpna z poziomu qnapa omijając router asusa
  7. grafixonline

    Pomoc Brak dostępu do nazwa.myqnapcloud.com, serwera www po podpięciu się do VPNa

    Przepraszam Pana, ale czy naprawdę będziemy teraz dywagować komu za co płacę? :-) Myśli Pan że oddycha teraz powietrzem? Jak namierzyć co może mieć tego squida?
  8. grafixonline

    Pomoc Brak dostępu do nazwa.myqnapcloud.com, serwera www po podpięciu się do VPNa

    Zostaje Thompson albo router rt n18u. Tylko o ile pamiętam tomato miał squida a ja lecę na OFW asusowym. VPN na routerze jest widziany jako jedno urządzenie więc czy jestem na smartfone czy na lapku i w dodatkowo podpiętym qnapie na raz nord widzi jeden "divajs" Mają teraz fajna promkę i jak...
  9. grafixonline

    Pomoc Brak dostępu do nazwa.myqnapcloud.com, serwera www po podpięciu się do VPNa

    Witajcie. Mam mały problem z dostępem do serwera z poziomu nazwa.myqnapcloud.com Wszystko zaczęło się, od kiedy postanowiłem używać na routerze VPNa. Jak wypnę się z VPNa mam normalnie dostęp i do mojego serwera www postawionego na qnapie jak i dostępu do panelu admina z IP 85.222.29.245 Jak...
  10. grafixonline

    Pomoc TS321 i surveillance station pusta strona logowania

    Problemu nie udało się rozwiązać metodami cache/przeinstalowywanie ale udało się inną metodą. 1.Reinstalka firmware do najnowszej (4.2.0/20151118) 2. SSH [~] # wget http://download.qnap.com/Storage/tsd/utility/qck [~] # chmod +x qck [~] # ./qck all odczekanie jakiś czas i zadziałało ;)
  11. grafixonline

    Pomoc TS321 i surveillance station pusta strona logowania

    Tak, przeinstalowywałem kilka razy, niestety nie pomogło.
  12. grafixonline

    Pomoc TS321 i surveillance station pusta strona logowania

    Witajcie. Mam od jakiegoś czasu qnapa TS321. Działa na nim wszystko wyśmienicie oprócz jednej usługi czyli surveillance station. Chciałem podpiąć kamerę hikvision do serwera, ale po zainstalowaniu usługi mam dziwnie pustą stronę logowania. Tak poczytałem aby ją restartować, dodać /cgi-bin/ ale i...