Recent Content by Grzes978

  1. Grzes978

    TS 251

    Dziekuje za szybkie odpowiedzi. Tak podejrzewałem że to wszytsko działa tak jak piszecie, ale zawsze jest lepiej spytać niż sie potem rozczarowac. Moze jedyne pytanie jakie mi pozostało to takie czy zarzadzanie muzyka i zdjeciami przez hdstation jest takie same jak przez przegladarke, a jak...
  2. Grzes978

    TS 251

    Witam mam ochotę aby zakupić sobie ten wlasnie model wymieniony w temacie. Moje pytanie/pytania to: 1. Czy moge w jakis prosty sposób użytwac music station i photo station na telewizorze. To znaczy nie chciałbym aby przegladac zdjecia lub puszcac muzyke na kompie tylko na TV. Jak rozumiem...
  3. Grzes978

    Pomoc QNAP TS-269L jako Music Station

    I o to mi chodzilo. :-D aby weliminowac tv. Oczywista opcja to Twoj Denon ale nigdy nie mialem zamiaru wydac 2700 za wzmacniacz. A potrzebne sa jeszcze glosniki. Choc jak juz bym mial kupowac denona to z twardym dyskiem i wtedy mam muzyke igranie w jednym. Ale i tak pozostaje posiadanie dysku...
  4. Grzes978

    Pomoc QNAP TS-269L jako Music Station

    Też chętnie tak bym to zrobił ale bez szukanie w google, Twoj Denon kosztuje jak nic tyle co qnap 269 albo najpewniej więcej. Jak rozumiem w qnap remote podobnie jak w twojej apce, poruszam się po katalogach z muzyką. P.s. Spodziewam się że można też tworzyć i zapisywać swoje play listy. I...
  5. Grzes978

    Pomoc QNAP TS-269L jako Music Station

    jeszcze nie mam :-) ale dokupienie zastawu hi fi to juz mniejszy problem :-) a chce po prostu kupic zestaw glosnikow 5.1 z wzmaniaczem, takie cos co niby ma byc do kompa, a moze dzialac jako wieza hi fi oraz glosniki do kina domowego --> kinem domowym bedzie qnap z xbmc i wten sposob mam...
  6. Grzes978

    Pomoc QNAP TS-269L jako Music Station

    Witam Mam pytanie bo przymierzam sie do zakupy 269L, czy jest jakakolwiek mozliwość podłaczenia bezpośrednio Qnapa do sprzetu audio, z pominięciem TV? założenie jest takie qnap + sprzet grajacy i obsługa qnapa poprzez smartfona. czyli cos nalogicznego jak z xbmc . Po co właczac TV skoro można...
  7. Grzes978

    Reset haseł w phpmyadmin

    mam pytanko w puttym automatycznie po zalogowaniu znajdujemy sie w folderze root, jak wyść poziom wyzej cd..? bo chyba to nie działa w kazdym razie po mocnym kombinowaniu, myśle o rozwiażaniu siłowym :-)
  8. Grzes978

    Reset haseł w phpmyadmin

    w msql wykrzyczał ze błąd hasła mogę prosić o metodę na wyczyszczenie msqla? dziękuję
  9. Grzes978

    Reset haseł w phpmyadmin

    przeinstalowałem i teraz to juz nic nie działa nawet admin i root bez hasła :-)
  10. Grzes978

    Reset haseł w phpmyadmin

    Witam wykasowałem u siebie hasła w phpmyadmin i bazy danych informacja podczas kasowania haseł mówi że dla użytkownika root hasło to admin niestety nie działa taka konfiguracja można się zalogować tylko jako admin lub root bez hasła ale wtedy nic nie można zrobic. Pytanie brzmi jakie są...
  11. Grzes978

    Pomoc TS-109 Sharing

    Jak rozumiem skoro nie zaoponowałes to znaczy sie ze wystarczy wszystko z paczki co jest zapodane przez Holendra. Bez jakichkolwiek samoróbek informatycznych. Dodatkowe konfiguracje itd.? Jak tak to jutro wezme sie do roboty a narazie dobrze sobie poczytam opis, i musze znależć kogoś do...
  12. Grzes978

    Pomoc TS-109 Sharing

    ooo a to Ci ciekawostka, to fajowo musze sie za to zabrać o ile mi sie uda :-) przeprowadzic cała akcję. Moduły do kernela, jak rozumiem te które sa w paczce na stronie z niemieckiego forum, czy chodzi tutaj juz o tak zwana "inna bajkę" czyli trzeba coś wiedzieć na ten temat? bo powiem...
  13. Grzes978

    Pomoc TS-109 Sharing

    Niestety to jest projekt pod 209 wiec jak rozumiem nie do wykorzystania pd 109II ? Prawda? Ale jesli są takie możliwosci na 109 wiec pewnie jest to kwestia czasu by powstal i taki projekt.
  14. Grzes978

    Pomoc TS-109 Sharing

    Tak juz wiem to są pliki specjalnie pod Qnapa. I zostały zrobione własnie po to. Nowy projekt. Z innego forum dowiedziałem sie ze trzeba zainstalować napewno debiana. Podobno juz gdzieniegdzie juz działą, głownie za granicą. Jak widac nie jest źle. :-) z tym projektem co niby miał być nie do...
  15. Grzes978

    Instruktaż/Tutorial rtorrent (najlepszy klient torrenta ts-109/209)

    nie pamietam , ale juz jako gotowa paczkę, albo robilem przez update