Recent Content by guffi

  1. guffi

    Przy piwie Zmiana qnap na lepszy model

    aha to dzięki za odpowiedzi temat do zamknięcia
  2. guffi

    Przy piwie Zmiana qnap na lepszy model

    Witam Czy opłaca się zmieniać z QNAP TS-251D 8G na QNAP TS-264-16G? do odtwarzania filmów 4k? czy nie ma sensu to tylko używać ten co mam do 4k przez plex?
  3. guffi

    Sprzedam Qnap tr-002 obudowa rozszerzająca

    Witam Mam do sprzedania obudowę rozszerzająca qnap tr-002 stan bardzo dobry tylko trzeba przedmuchać sprężonym powietrzem, 100% działająca w skład urządzenia wchodzi: -urządzenie -zasilacz -śrubki -opakowanie oryginalne -kabel usb-c do podłączenia do pc lub NAS qnap -kluczyki jak ktoś...
  4. guffi

    Obudowa rozszerzającą

    ok dzięki za pomoc
  5. guffi

    Obudowa rozszerzającą

    Ta obudowa nie ma sygnału dźwiękowego przy włączeniu i wyłączeniu obudowy?
  6. guffi

    Obudowa rozszerzającą

    Poszukuje obudowę na 2xhdd 3.5 cali i nie musi mieć funkcje raid, żeby obsługiwała 2x8TB minimum i z aluminium była. Powinna działać z qnap ts-251D i była cicha obudowa a budżet max 400-500zł?
  7. guffi

    Pomoc Rtorrent pro logs

    ok to zamykam temat.
  8. guffi

    Pomoc Rtorrent pro logs

    już wszystko ok jest, a mam pytanie takie czy jak mam 4096 MB to zwiększać tą pamięć przy łączu 1Gb/s?
  9. guffi

    Pomoc Rtorrent pro logs

    ok
  10. guffi

    Pomoc Rtorrent pro logs

    Witam Mam najnowszego rtorrent pro wgranego i chciałbym żeby ktoś sprawdził w logach czy wszystko ok Ostrzeżenie 2023-09-07 08:27:19 rtorrent 127.0.0.1 --- --- --- --- (warn) rtorrent: Update is available: 0.9.9-0010 (current 0.9.9-0011). Download update...
  11. guffi

    Pomoc QNAP TS-251 + TR-002

    Może wyłącz tr-002 włącznikiem z tyłu i znów włącz.
  12. guffi

    Pomoc QNAP TS-251 + TR-002

    A masz ustawione tak jak ja z tyłu mode? 1689846818 Nie, ale może ma źle ustawione z tyłu mode.
  13. guffi

    Pomoc Stan sprzętu SSD

    A może to być spowodowane że kopie migawek było dużo na dysku ssd systemowym?
  14. guffi

    Pomoc Stan sprzętu SSD

    Nie, ma 39 stopni.
  15. guffi

    Pomoc Stan sprzętu SSD

    Czy może ktoś mi wytłumaczyć ten błąd "SATA SSD 1-1”: Wyłączono NCQ. Błąd przekroczenia limitu czasu." mam postawiony system QTS w raid 1 ssd sata m.2 i nie wiem co to oznacza ten komunikat.