Recent Content by Ice

  1. Ice

    NAS do szafy Rack

    Po to jesteśmy. Zdeptać nadzieję i zniszczyć ;) bierz tower i jest ok.
  2. Ice

    NAS do szafy Rack

    Moim zdaniem wg mnie jak chcesz mieć obok plantację Maryśki i potrzebujesz czymś dogrzać - świetny pomysł :)
  3. Ice

    Pomoc ST20000NM007D Seagate Exos x20 20 TB

    Działają.
  4. Ice

    Artykuł Sterownik bramy Zigbee (Lepsze niż Meross MSG100)

    Generalnie te wszystkie dupsy na Zigbee działają lepiej niż na WiFI, tak przynajmniej w moim środowisku domowym wychodzi.
  5. Ice

    Pomoc VPN And QNAP again ? ....

    W ustawieniach rtorrent zmień na inny i ta sama zasada - nie ma znaczenia jaki port.
  6. Ice

    Pomoc VPN And QNAP again ? ....

    No to kierujesz sobie port 42000 w dostawcy VPNa, potem u siebie na routerze też 42000 na wewnętrzny adres IP Qnapa - do tego wszystkiego potrzebujesz zewnętrze IP.
  7. Ice

    Pomoc VPN And QNAP again ? ....

    Ja doskonale wiem do czego jest VPN - ale dzięki za krótkie wyjaśnienie. Moje pytanie - po co Ci przekierowanie portów?
  8. Ice

    Pomoc VPN And QNAP again ? ....

    Cześć Ziomek. Nie wiem jak sobie wyobrażasz otwieranie portów za VPNem. Bo w VPN chodzi o to, żeby się ukryć a Ty niby chcesz się ukryć, a z drugiej strony pokazujesz gdzie jesteś. Dla mnie to nie ma sensu. Standardowo rtorrent nasłuchuje na 42000. Z pozdrowieniami
  9. Ice

    Pomoc Rozmiar zdjęć w QuMagie

    @tomekbady48 RIP to Rest In Peace. Pigers to nazwa użytkownika, natomiast Anno Domini 2023 rok w którym dostał bana, tudzież umarł.
  10. Ice

    Pomoc Rozmiar zdjęć w QuMagie

    Lokalnie lub zewnętrzne IP.
  11. Ice

    Pomoc Rozmiar zdjęć w QuMagie

    Nie bawiłem się TS233, ale NAS na ARMie nie należy do demonów szybkości.
  12. Ice

    Pomoc Rozmiar zdjęć w QuMagie

    RiP Pigers AD2023.
  13. Ice

    Wiedza Test

    Ziom
  14. Ice

    Pomoc Pomocy - z USB do TS-464

    No problem at all. Szanujemy ludzi, którzy nie są roszczeniowymi gówniakami i potrafią normalnie pogadać. Po to tu jesteśmy, po to nam Silas płaci po 15k miesięcznie :) Na pewno nie robimy tego pro bono ;p