Recent Content by Inf-Louis91

  1. Inf-Louis91

    Kupię Qnap - zakup do domu

    Cześć Mariusz, mój tato czegoś takiego nie potrzebuje, sam serwer - bez wodotrysków.
  2. Inf-Louis91

    Kupię Qnap - zakup do domu

    Cześć, koledzy i koleżanki, przystępuje do oględzin zakupu Qnapa dla Mojego taty. Ma sporo zdjęć rocznie, co chwilę lata z pendrive z laptopa do pc i z kabelkami (telefon + laptop). Co byście polecili taniego, najlepiej 2 -zatokowy. Może macie coś tańszego bez dysków. Nie chce aby tata latał co...
  3. Inf-Louis91

    Sprzedam TS-251+ 8GB RAM, dysk 4TB WD RED

    Dzień dobry, Na sprzedaż oferuje Qnap TS-251+ o następującej specyfikacji: - 8Gb RAM DDR3L - 4TB dysk (wolny jeden slot do wykorzystania na drugi dysk) - pilot W zestawie zasilacz. Brak oryginalnego opakowania,wysyłka w zastępczym. Sprawny. cena jaka mnie interesuje 2099 oczywiście do...
  4. Inf-Louis91

    Sprzedam 2 dyski WD RED 4TB

    Ktoś ma jeszcze dyski 2x 4TB w tak dobrej cenie? Zapraszam na @ lemanczyk.adam@gmail.com
  5. Inf-Louis91

    Cześć!!

    Siema Siema
  6. Inf-Louis91

    Witam

    Siema
  7. Inf-Louis91

    Pamięć RAM dla TS-251+ - 16GB (2x8)

    Dobry wieczór, planuję dokupić pamięć RAM do mojego qnapa. Czytałem na forum, że komuś udało się włożyć w niego 16GB. Jeżeli ktoś miałby na sprzedaż 2x8GB DDR3- poproszę o kontakt, pozdrawiam serdecznie:Dowidzenia:, Inf-Louis91 up
  8. Inf-Louis91

    Witam!

    Cześć.
  9. Inf-Louis91

    witam się

    Cześć.:Dumny:
  10. Inf-Louis91

    Witam wszystkich :)

    Siema
  11. Inf-Louis91

    Uszanowanie!

    Siema
  12. Inf-Louis91

    TS-x51

    napisz proszę na lemanczyk.adam@gmail.com - dziękuje napiszesz mail? aktualne? Może ktoś z Was ma 251?
  13. Inf-Louis91

    QNAP TS-412 - informacje SMART o dysku - błąd

    Dziękuje, sprawdzę i dam znać.
  14. Inf-Louis91

    QNAP TS-412 - informacje SMART o dysku - błąd

    Przepraszam, chyba w złej lokalizacji dałem.
  15. Inf-Louis91

    QNAP TS-412 - informacje SMART o dysku - błąd

    Dzień dobry, mam problem z zakupionym Qnap TS-412. Wypożyczyłem go sobie na 2 tygodnie aby poznać jak i co z czym się je. Generalnie mam problem z jednym z dysków - Dysk 2. Jak puszczam jemu: szybki, pełny - test wyskakuje komunikat: "Zakończono.Wystąpił błąd odczytu" Natomiast w podsumowaniu...