Recent Content by jacek1008

  1. J

    Qnap TS-451 8GB HDMI Nas Serwer USB Pilot

    Używany trochę ponad rok, gwarancji nie posiadam. Serwer, zasilacz, pilot, śruby do HDD.
  2. J

    Qnap TS-451 8GB HDMI Nas Serwer USB Pilot

    Sprzedam Serwer QNAP TS-451 8GB, Serwer jak nowy. USB 3.0 RJ45 PILOT Zasilacz Zapraszam do zakupu 790303000 1850 pln
  3. J

    TS-x51

    Może prędzej będzie skontaktować się na maila jacek1008@op.pl
  4. J

    TS-x51

    Może chcesz TS-451+? 8GB Ram. HDMI... i resztę znasz.
  5. J

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Właśnie zobaczyłęm na stronach Qnapa takie coś: Jaki jest numer portu używany przez Turbo NAS? Niektóre fora dużo by zyskały gdyby ich użytkownicy zamiast robić wycieczki personalne zaczęli by pomagać, ale jak zauważyłem, może szkoda , że kiedyś dalej nie pociągnąłem tematu tych personalnych...
  6. J

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    A czy firma Qnap nie podaje wszystkich używanych portów do usług i aplikacji w serwerze?
  7. J

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Czy znajdę gdzieś pełny wykaz portów używanych w serwerze Qnap, a także numery portów używanych w monitoringu w podglądzie zdalnym?
  8. J

    Pomoc File Station. Brak możliwości wyszukiwania.

    Ja mam około 3000 folderów a w nich po przynamniej 10 plików... Otrzymałem taką odpowiedź: Dzień dobry, problem został rozwiązany oraz poprawka będzie wydana w nowej wersji firmware oznaczonej: 4.3.4.0449 Build 20180112
  9. J

    Sprzedam Qnap TS-670 Pro HDMI i7 8GB Ram

    Niestety 3 volumenów nie zrobię przy 6 zatokach, a muszę mieć Raidy 5,1,1...
  10. J

    Sprzedam Qnap TS-670 Pro HDMI i7 8GB Ram

    Sprzedam serwer, QNAP TS-670 Pro z procesorem i7 i 8 GB Ram. Urządzenie ma 2 miesiące. Posiadam w zestawie wszystko co daje producent, łącznie z kartonami. Cena 4599. 790303000. Zapraszam
  11. J

    Pomoc File Station. Brak możliwości wyszukiwania.

    Cześć. Zrobił się problem z wyszukiwaniem w File Station. Mając większe ilości plików nie ma możliwości wyszukać żadnej nazwy pliku. Problem zgłoszony do stwórców tego problemu i juz szukają winnego. Tak więc jeśli też ktoś ma taki problem, trzeba czekać.
  12. J

    Hohoho! A dziś na gwiazdkę ✨ pod choinkę mamy...

    Trochę tego nie rozumiem. Już wcześniej przed 25.12 miałem zainstalowany QTS 4.3.4. Nie miałem wersji beta. Jak to jest?
  13. J

    Pomoc Usuwanie rezerwacji dla migawek.

    A tak bardziej wizualnie możesz mi to pytanie przedstawić? Screen gdzie to się powiększa? Bo z tego co pamiętam coś zmieniałem, ale nie pamiętam gdzie
  14. J

    Pomoc Usuwanie rezerwacji dla migawek.

    To wszystko robiłem w celach doświadczalnych. Najpierw był włożony 0,5TB RAID0, po zainicjowaniu dołożyłem dwa 4TB i RAID5, a następnie wymieniłem 0,5TB na 2TB i jak widać cuda się porobiły. Jednak nie ma to ajk zrobić kopię na zewnętrznym nośniku i przy takich wymianach wszystko od nowa wgrać...
  15. J

    Pomoc Usuwanie rezerwacji dla migawek.

    I masz rację, tylko dlaczego ja nie mam wolnych 6TB czy nawet 4TB, taj jak wynika z kalkulatora, a mam do dyspozycji tylko 0,9TB. Możesz zobaczyć te screeny? Czy jest tam także zarezerwowane miejsce dla migawek? Mam SYno, jakoś tam wszystko jest prościej pokazane.