Recent Content by jatzoo

  1. J

    Pomoc Audio z pominięciem tv

    Ja polecam JRivera (JRiver Media Center). Są gotowe obrazy dockerowe do wgrania do Container Station.
  2. J

    Pomoc Qnap 251A hdmi kodi migający ekran.

    Albo zainstaluj VNC dla HD Station z paczki od Father_Mande - ma ono poprawione wszystkie bugi i może być włączone cały czas. QNAP NAS Community Forum - Login
  3. J

    Pomoc Qnap 251A hdmi kodi migający ekran.

    Próbowałeś wyłączyć zdalny dostęp w ustawieniach HD Station? Swego czasu to też był znany bug powodujący klatkowanie obrazu.
  4. J

    Pomoc Qnap 251A hdmi kodi migający ekran.

    A sprawdzałeś zalecane ustawienia Kodi na rozwiązanie tego problemu? HybridDesk Station: "1920x1080@60Hz" (Kodi menus smoother compared to 24Hz setting) Kodi: "Adjust Display Refresh Rate": Always (Content plays at correct refresh rate) Kodi: "Sync Playback to Display": Enabled (I get tearing...
  5. J

    Pomoc Qnap 231p - rozsypała się macierz, dyski sprawne

    A kiedy się rozsypała? Czy może po ostatniej aktualizacji firmware?
  6. J

    Pomoc HD Station - problem z dźwiekiem przez HDMI

    To raczej nie będzie żadna pomoc - posiadam ten sam model podłączony do ampli Yamahy, i żadnych problemów nie mam. Mogę jedynie poradzić abyś odinstalował wszystko to czego nie używasz (w szczególności HD Playera), a Kodi zamienił na myKodi (17). Sprawdź również czy masz zainstalowany Media...
  7. J

    Pomoc Nie działa agregacja folderów po aktualizacji oprogramowania

    Aktualizacja powoduje "uaktywnienie" się opcji "Advance folder permission" na zakładce przed folderami zagregowanymi (piszę z pamięci więc może nie być w 100% dokładnie). Zgodnie z opisem na tej zakładce - jedno wyklucza drugie - odznacz, a magicznie wszystko zacznie działać ponownie. Miałem...
  8. J

    Pomoc HD Station - tearing

    Problemem jest włączenie "natywnego" zdalnego dostępu przez VNC w HD Station - znany błąd w najnowszej wersji HD Station z najnowszym FW. Jak musisz korzystać z VNC, to zainstaluj paczkę od Father_Mande, która ma poprawną konfigurację (index.html).
  9. J

    Pomoc Malware Remover - scan failed=1

    Dla 4.3.3 rozwiązaniem problemu było odinstalowanie Malware Removera wraz z Pythonem, i zainstalowanie ponownie (bez Pythona, którego zainstaluje MR z automatu).
  10. J

    Pomoc Linux Station + Kodi i pilot Harmony

    Witam, Czy ktoś może wie, co należy zrobić/zainstalować aby w Linux Station w Kodi działał pilot Harmony? W HD Station działa bez problemów, w Linux Station ani trochę :-\ PS. TS-253 Pro (4.2.1) + Harmony 700
  11. J

    Pomoc TS-253Pro - prędkość wentylatora

    Ponieważ też posiadam TS-253 PRO i mam wrażenie, że jest głośniej na FW 4.2 podam swoje wartości: - CPU: 31 (obciążenie 5%) - System: 34 - Dyski: 31, 31 - Prędkość: 1140 (opcja auto)
  12. J

    Pomoc Usypianie HDD

    No to pozostaje Ci wyłączyć wszystko co się da, włączać pojedynczo po kolei, i sprawdzać co jest przyczyną braku usypiania. Możesz jeszcze szukać odpowiedzi bezpośredni ona forum qnapa (HDD Spin Down (HDD Standby) - QNAP NAS Community Forum).
  13. J

    Pomoc Usypianie HDD

    Jakie aplikacje masz uruchomione?
  14. J

    Pomoc Usypianie HDD

    Na TS-253 pomagało włączenie automatycznej synchronizacji czasu z pool.ntp.org, jak było ustawione na "manual", dyski się nie usypiały.
  15. J

    Pomoc Web player z możliwością tagowania plików mp3

    Ale jaki eksport do pliku? Eksport czego? Bo teraz ja nie kojarzę. Inny przykład bo nadal się nie rozumiemy: - słucham w pracy za pomocą Music Station jakiegoś utworu, który znajduje się na moim qnapie, i daję mu 4 gwiazdki - wracam do domu, uruchamiam zestaw audio (ampli+qnap+tv) i XBMC...