Recent Content by kadwa2

  1. kadwa2

    Recenzja Co za złom

    Czemu tak robi, może że nazywa się QNAP? Czemu o tym nie piszą, może nie chcą się przyznać tak jak ja to zrobiłem :P Dzięki za wskazówkę, jest cenna tym bardziej że od znawcy. Moim zdaniem taka porada powinna być udzielana przed próbą zakupu sprzętu tej firmy i wytłuszczona przy pierwszym...
  2. kadwa2

    Recenzja Co za złom

    Czy jest sens rozczulać się nad radykalnym stwierdzeniem swoich odczuć do narzędzi, które zawiodły. Tak, za każdym razem było to hasło 4 cyfrowe. Nie wiem czemu, ale przeglądarka wiedziała jakie to hasło, ale próba użycia tego hasła (podgląd hasła przy pierwszym logowaniu) do jego zmiany w...
  3. kadwa2

    Recenzja NAS wysokiej klasy - 4000-6000PLN (tuzież złotych)

    Czy jesteś pewny słuszności wyboru NASS od QNAP ?
  4. kadwa2

    Recenzja Co za złom

    Jaki ja jestem głupi, musiałem się o tym przekonać dopiero przy zakupie trzeciego serwera, że QUNAP to nic niewarta QUPA złomu. Ostatnio zmieniał sam hasła, przy każdej próbie wejścia, ale dawało się zalogować (www) niestety nie dawało rady zmienić hasła w panelu. Dopiero udło się po resecie...
  5. kadwa2

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    Jak dla mnie fajną reklamę sobie zafundowali za te pół miliona zielonych (ktoś tam to podliczył): Qlocker (QNAP NAS) Ransomware encrypting with extension .7z (!!!READ_ME.txt) - Page 71 - Ransomware Help & Tech Support
  6. kadwa2

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    To ich bronisz czy winisz ?
  7. kadwa2

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    Powinni, jeśli z ich niedbalstwa, zaniedbania doszło do usterki, która w konsekwencji doprowadziła do wypadku. Przykładem masowe akcje serwisowe na koszt producenta, gdzie wymieniają wadliwe elementy. Sam już przez dwóch producentów byłem wzywany do likwidacji i to nie jednej wady. Zły...
  8. kadwa2

    Plan zakupu TVS-472XT

    Jutro zabiegany jestem ale po 17-18 pewnie będę mieć trochę luzu :) To jak, ustawiamy się na browca a potem do pizzuni ??
  9. kadwa2

    Plan zakupu TVS-472XT

    @ Silas Mariusz - Zawsze możesz się poprawić :) To nawet rower nie jest potrzebny, dziś do d.y pogoda, może jutro?
  10. kadwa2

    Plan zakupu TVS-472XT

    Jeszcze powiedz że Cztery Pory Roku ?
  11. kadwa2

    Plan zakupu TVS-472XT

    Jakie tereny miasta okupujecie i gdzie można by browca zrobić aby godnie pogadać? Ja startowałbym z Jagodna.
  12. kadwa2

    Plan zakupu TVS-472XT

    Może powinienem zacząć od piwa :) Fakt, TS-253A chodzi chyba od 3 lat i nic przy nim nie robiłem :( Ale od nowości nie powalał prędkością. Może coś robię źle, bo kupując szybszy sprzęt będę miał dalej to samo bo błąd zostanie. Wszystko jest na użytek domowy, chciałbym jeszcze udostępnić pewne...
  13. kadwa2

    Plan zakupu TVS-472XT

    Dziękuje za odzew. Chyba źle wybrałem, bo albo zniechęcają albo proponują sprzedaż używanego. Widzę że nie warto kupować tych modeli, a nawet sprzętu QNAP.
  14. kadwa2

    Plan zakupu TVS-472XT

    Proszę poradzić czy słusznie wybieram zestaw: QNAP TVS-472XT, do niego dokupić: Samsung 2TB 2,5" SATA SSD 860 PRO (4 szt) QXG-10G1T Do tego chcę zmienić router na: MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN MikroTik RouterBOARD 4011iGS+5HacQ2HnD with Annapurna Alpine AL21400 Cortex A15 CPU (4-cores...
  15. kadwa2

    Pomoc Po aktualizacji firmware DLNA nie przesyła filmów.

    A myślałem że to hardwarowe rozwiązanie a nie softwarowe. Tak czy siak nie ma już sił na ten dziwny sprzęt. Aktualizacja na 4.2 i dalej bez zmian ! Wszystko działa tylko zamiast filmu jest czarny ekran, zachowuje się wszystko tak jak by film leciał. Robiłem już wszystkie resety, nawet robiłem...