Recent Content by kasownik

  1. kasownik

    Pomoc Error 500 przy probie uruchomienia kontenera

    Ruszyło. Dzięki. Jak żyć? ;)
  2. kasownik

    Pomoc Error 500 przy probie uruchomienia kontenera

    Przy próbie uruchomienia 2 kontenerów dostaje komunikat "Uruchomienie aplikacji nie powiodło się. 500 Server error......" Zrzut ekranu w załączniku. Jeszcze pare dni temu wszystko działało, co mogło wybuchnąć? Jak to naprawić?
  3. kasownik

    Pomoc Pytania dot. QuFirewall - Jak zabezpieczyć serwer?

    Jak na routerze mam tylko port QTS Web SSL i Plex przekierowany na QNAP to musze te reguły dodawać, potrzebny mi w ogóle QuFirewall?
  4. kasownik

    Pomoc Unifi brak dostepu

    mea culpa na razie wszystko idzie na domyślnych ustawieniach, żadnych katalogów nie tworzyłem, musze się w takim razie przekopać przez dokumentacje, bo nie zauważyłem tego na docker hub ;) Dziękuje bardzo za pomoc, problem został rozwiązany, co prawda nie tak jak myślałem, ale działa :D
  5. kasownik

    Pomoc Unifi brak dostepu

    Chcę zmienić domyślny port kontrolera Unifi https://help.ui.com/hc/en-us/articles/218506997#h_01FENVFDGMB10GH1E01W8GVCDS gdzie szukać pliku system.propierties gdzie jest konfiguracja dla kontrolera? Gdzie szukać plików logów w kontenerze np?
  6. kasownik

    Pomoc Unifi brak dostepu

    WatchTower utworzony przez portainer wreszcie działa, kontroler unifi poszedł i udało się odtworzyć konfigurację. Nie miałem kontenerów a teraz mam 3 ;) To nowe pytanie, gdzie szukać plików, jak chcę ręcznie poprawić coś w konfiguracji np. kontrolera unifi ???
  7. kasownik

    Pomoc Unifi brak dostepu

    Już zrobiłem, znalazłem linka do tutka wcześniej i już działa :D Nie mogę tylko zwalczyć tego watchtowera, żeby się nie stopował. ;(
  8. kasownik

    Pomoc Unifi brak dostepu

    no niestety, startuje i zatrzymuje się z identycznym komunikatem jak wyżej :( już na koncie admina robione spróbuję tego portainera, może też jakiś tutek zrobisz? ;)
  9. kasownik

    Pomoc Unifi brak dostepu

    watchower czy watchtower? Przyjrzę się temu, generalnie unikałem kontenerów, ale chyba przed tym nie ucieknę :( Tak wygląda konfiguracja przy tworzeniu kontenera: Name WatchTower Command docker run -d -v /var/run/docker.sock:/var/run/docker.sock containrrr/watchtower Runtime runc Auto start...
  10. kasownik

    Pomoc Unifi brak dostepu

    Nie, konto admina jest wyłączone, robię to na koncie użytkownika z nadanymi prawami admina, nie wystarczy?
  11. kasownik

    Pomoc Unifi brak dostepu

    uruchamia sie i wyłącza, tak ma być? DEBU[0000] Sleeping for a second to ensure the docker api client has been properly initialized. DEBU[0001] Making sure everything is sane before starting DEBU[0001] Retrieving running containers DEBU[0001] FIXME: Got an status-code for which...
  12. kasownik

    Pomoc Unifi brak dostepu

    Możesz to rozwinąć? ;)
  13. kasownik

    Pomoc Unifi brak dostepu

    coś już znalazłem ;) Jak skonfigurować kontroler UniFi w aplikacji Container Station? a jak wygląda potem aktualizacja do nowej wersji?
  14. kasownik

    Pomoc Unifi brak dostepu

    No cóż, chciałem, żeby było prosto ;) Spróbuję.
  15. kasownik

    Pomoc Unifi brak dostepu

    QPKG, na obu