Recent Content by kazek76

  1. K

    Pomoc Podłączenie dysku do serwera po przywróceniu ustawień fabrycznych

    Dziękuję za odpowiedź, przeoczyłem to i kombinowałem gdzie indziej :) Nie wiedziałem, że to tak proste. Pozdrawiam
  2. K

    Pomoc Podłączenie dysku do serwera po przywróceniu ustawień fabrycznych

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.4.1741 Model serwera: QNAP TS-451D2 Witam, po moim serwerze przebiegł sobie Qlocker i postanowiłem dopiero teraz rozpocząć od nowa przygodę z moim sprzętem, a zaczynam ją od przywracania ustawień fabrycznych. W serwerze pracują trzy dyski w RAID 5 i dodatkowo...
  3. K

    Zakup odpowniedniego serwera NAS

    Dziękuję za odpowiedzi. Zakup i tak planuję dopiero pod koniec roku, więc oczywiście poczekam na nowszy model, co mnie bardzo cieszy, że będzie "więcej" za te same pieniądze :) Co do tych kamer, to mam obecnie tylko dwie i skoro jest taka możliwość, to podłącze je do serwera. Nie jest to jakiś...
  4. K

    Zakup odpowniedniego serwera NAS

    Witam, planuję zakup NAS i po selekcji wybór padł na TS-453B, TS-453Be, lub TS-453Bmini, a kupiony serwer wyposażyć w 8GB pamięci RAM. Jak widać jednym z wyznaczników to cztery kieszenie na dyski, ale interesuje mnie także wirtualizacja (w tym Linuxa w trybie graficznym), możliwość zapisu z...