Recent Content by kazmirz

  1. kazmirz

    Pomoc TS-251- Nie Startuje

    Witam... szukam pomocy.. TS 251 zdechl wiatrak startuje, dioda led LAN miga ...dysk sie rozkreca i dioda sie pali...... zadnego BIB nie ma oraz dioda STATUS ciemno... Brak obrazu...
  2. kazmirz

    Pomoc HELP - NVR ip 4 i 8 ip 16 ip - biale ryzowe pudelka.

    Wywal kojdo. Aliexpress.com : Buy ANTSTEK N6200 16EH 9CH 5MP / 16CH 2MP Super Mini NVR with AEEye Smartphone App live view and playback support HDMI Audio output from Reliable mini nvr suppliers on ANTSTEK URCCTV Store dziala od 2 lat. i dobry sprzęt z serwisem i kontaktem.
  3. kazmirz

    Pomoc Plex - problem z konwersja multimediów

    pomoże ktos? bo mam problem z tym ponizej.
  4. kazmirz

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    dobry dawno mnie nie bylo :) nick: kazmirz plexa postawilem na 256 rdzeniach :)) tj nvidia shield po lanie do qnapa :) lacze 50Mb/s upload
  5. kazmirz

    Pomoc KODI dzwiek 7.1

    Generalnie android 6.0 jest w tym boxie. Dts i dolby 5.1 ogarnia. .tyle forum już czytałem że Masakra z tym dźwiękiem 7.1. Tak myslalem z tym 251a. Że ściema ,ale mówię sobie może technologia lotnicza i Celeron robi robotę :))))). Myślałem że komuś tutaj to działa. Na Androidzie. udalo sie...
  6. kazmirz

    Pomoc KODI dzwiek 7.1

    Ludzie :) :'( Mam 2 problemy. Posiadam wynalazek Nexbox A3 na Amlogic s912. Android 6.0. Walcze jak Lew od 4 dni i nie moge sobie poradzic z dzwiekiem 7.1. Raz czytam ze Kodi nie radzi sobie z True HD, pozniej ze to wina Androida, pozniej ze tylko dziala na nVidia Shield. Ja sie pytam do...
  7. kazmirz

    Pomoc HELP - NVR ip 4 i 8 ip 16 ip - biale ryzowe pudelka.

    jaki teraz masz soft dzialajacy ?:) ktos instalowal nowy soft z lutego ? ftp://78.102.14.99/FTP/Cantonk/IP/02_NVR/01_FW/hi3520D_4ch_8ch/2016_02_8ch/
  8. kazmirz

    Ever 500 LCD - ups

    Witajcie..Jezeli ktos potrzebuje mam na sprzedaz ups jak w tytule. Dziala pod qnap ts 251. 535 464 351 Lukasz. https://lh3.googleusercontent.com/-2PYML2SxWaQ/Vur_f59EI3I/AAAAAAAANkE/0qXri_GXSbkdjoYV7SNwZrU1EEdqHI7CQCCo/s512-Ic42/upload_-1 250zl
  9. kazmirz

    Pomoc Kamery zakłócenia - czarna magia - Trójkąt Bermudzki

    ok dziekuje za info..juz wgrywam..ale faktycznie imx 222 lepiej sobie radzi z czernia niz imx 238. Problem znika gdy dajemy na OFF Back light compensation...i lini brak...lecz po kazdym resecie kamera wraca do ustawien..i za kazdym razem trzeba wlaczac ten off..bo nie zapamietuje ustawienia.
  10. kazmirz

    Pomoc Kamery zakłócenia - czarna magia - Trójkąt Bermudzki

    Czy możesz mi powiedzieć jaki soft masz na tej kamerze .gdzie radzi sobie ok ?..boże jeżeli to jest tak jak mówi Mariusz to obłęd. Jak nie wiedza boli. 5 dni zmarnowalem na szukanie przyczyn i nerwów. Soft 4.0.1.32 wgrany i zdecydowanie lepiej. Czy zakup oswietlacza IR aby doświetlone było...
  11. kazmirz

    Pomoc Kamery zakłócenia - czarna magia - Trójkąt Bermudzki

    nie wiem sprawdze...ale fakt kamery ktore sprawdzam sa na ukladzie 3518C... mam jeszcze kamery na innych ukladach i sprawdze...ale jezeli mowisz ze to kwestia softu...ok sprawdze To...5.1.3.5 .aktualny..
  12. kazmirz

    Pomoc Kamery zakłócenia - czarna magia - Trójkąt Bermudzki

    tak zgadza sie motor jest czarny... ciemny..tylko jedna tuba taka sama...wisi na zew..i patrzy na wejscie garazu..i szumow nie ma...
  13. kazmirz

    Pomoc Kamery zakłócenia - czarna magia - Trójkąt Bermudzki

    Witam Serdecznie. dawno mnie nie bylo lecz siedze i staram sie rozgrysc problem. Ponizej przedstawie 2 filmy ,ktore to pokazuja.. prosze o konkretne odpowiedzi...co wyeliminowalem. Spadkow napiecia brak..prad jest.. Zasilanie idzie z zasilacza buforowego 13.51 V .. Jezeli zasile kamere na...
  14. kazmirz

    Kamery IP ala EPCAM 1.3 i 2.0mpix tubowe oraz kopułowe - 50 PLN netto

    Będzie działać Aktualizujcie swoje kamery programem hi upgrade co dałem wyżej. Robienie tego poprzez www lub ipsearch czasem kończy nie kompletnym wgraniem i kamera się nie podnosi po ip.