Recent Content by killjoy

  1. killjoy

    Qnap czy chmura

    Polecam Asustora :) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. killjoy

    Pomoc Ciągłe skrobanie po dysku w nowyQnap 453BE pomimo wyłączonej sieci LAN/WIFI

    Tak czytam sobie o tych IronWolfach i nie wiem czy dobrze zrobiłem kupując IW - co prawda na razie tylko jeden ale jak ma mi hałasować w salonie to chyba się wk..ę !
  3. killjoy

    Pomoc Ciągłe skrobanie po dysku w nowyQnap 453BE pomimo wyłączonej sieci LAN/WIFI

    Nie chcę cię martwić ale na tym dysku masz coś - kopię partycji systemowej QTS-a więc to nie jest tak że masz "czysty" dysk no i dochodzi jeszcze chyba software-wy system monitorowania IronWolfów obecny w Qnapach - może to on jest winny :s.
  4. killjoy

    Wiedza Plex, Kodi, Egreat….. Jak oglądać filmy?

    Zgadza się :) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. killjoy

    Wiedza Plex, Kodi, Egreat….. Jak oglądać filmy?

    Nie no ja wiem ze HDR dziala - pisząc „marketing” miałem na myśli dane podawane przez producentów - Qnap podaje HDMI 2.0 ale czy przechodzi HDR ? Przez kodi na pewno nie - Kodi i HDR to tylko na shieldzie i chyba na windowsie 10. Na linixie nie ma HDR. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. killjoy

    Wiedza Plex, Kodi, Egreat….. Jak oglądać filmy?

    Zdajesz sobie sprawę, że oznaczenie portu hdmi jako 2.0 nie oznacza automatycznie, że wypuści on sygnał HDR ? Mam komputer ze złaczem hdmi 2.0 i on NIE wypuszcza HDR-u. To tylko marketing :(. Przy okazji Kodi nie wypuszcza HDR-u, chyba że czegoś nie wiem.
  7. killjoy

    Wiedza Plex, Kodi, Egreat….. Jak oglądać filmy?

    Może nie, jakieś egzotyki ale dla mnie wystarczy :) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. killjoy

    Wiedza Plex, Kodi, Egreat….. Jak oglądać filmy?

    Po co kombinować ? Przecież jest Shield TV ? On odtworzy wszystko. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. killjoy

    Sprzedam TS-453mini - kpl

    Witam ! Znakomity, cichy i stylowy NAS czterodyskowy z prawdziwie 4-rdzeniowym Celeronem J1900 na pokładzie ( nie HT !), ma powiększony RAM do 4GB - nowsze cpu z serii Apollo Lake mają wadę fabryczną, ten to Bail Trail, więc nie ma obaw o jego długowieczność :) Info :Intel Apollo Lake -...
  10. killjoy

    Pomoc Kodi 18.4 nie uruchamia się

    Qnap wie....
  11. killjoy

    Pomoc Kodi 18.4 nie uruchamia się

    Możesz jeszcze zasinatlować najnowsze kodi "natywnie" w nowym HDStation. bo to jest ubuntu 18 w chroocie, więc działa w nim instalacja paczek poprzez apt :) U mnie śmiga kodi 19 matrix jakby co. Ale to dla harkorowców jest, dla reszty pozostają oficjalne apki qnapa.
  12. killjoy

    Download [Canceled] QTS 4.4.2.1262 build 20200402

    Ale ja nie narzekam - mi działa :)Tylko komentuję ;)
  13. killjoy

    Download [Canceled] QTS 4.4.2.1262 build 20200402

    Widzę, że ta aktualizacja jest jakaś felerna - może to beta miała byc :)
  14. killjoy

    Download [Canceled] QTS 4.4.2.1262 build 20200402

    Ale czekaj, przecież nie zaznaczyłeś ptaszka obok Dysk, Napęd1 ?
  15. killjoy

    Download [Canceled] QTS 4.4.2.1262 build 20200402

    No to faktycznie możesz mieć zdefaultowane wszystkie ustawienia, porty też, wiec jak miałeś zmienione je wcześniej to się nie dostaniesz do Q..TAS-a. Z drugiej strony co to za aktualizacja, która sama z siebie nadpisuje wszystkie wcześniejsze ustawienia ?? Mogli coś o tym napisac ??