Recent Content by kizar

  1. kizar

    Zakup pierwszego NASA.

    Na razie trzymam na zew dysku plus na kompie dodatkowo. Czyli generalnie ts-251+ spełni wszystkie oczekiwania i nie ma potrzeby dopłacać do ts-253a tymbardziej że ma słabszy procesor. Czy dostajac się do Qnap np przez aplikację mobilna trzeba ten dostęp ustawić na routerze i Qnap, coś jak...
  2. kizar

    Zakup pierwszego NASA.

    Generalnie tak bo mam zdjęcia sprzed 15 lat i nie chce ich stracić. Dokładnie tak jak piszesz, filmy tylko na jednym dysku nie ma potrzeby mieć dwóch kopii. Do folderów ze zdjęciami będę dokladal nowe i chciałbym żeby nowe zdjęcia automatycznie kopiowaly się do drugiego folderu, żebym nie...
  3. kizar

    Zakup pierwszego NASA.

    Czyli generalnie między kopiami takich dwóch folderów nie da się zrobić synchronizacji przy zmianie zawartości w jednym z nich? Sent from my Sony Xperia Z5
  4. kizar

    Zakup pierwszego NASA.

    Tez tak zostanie Qnap i pytanie czy 251+ czy 253a, ten drugi ma lepszy transcoding czyli to czego ja oczekuje ale generalnie slabszy procek.
  5. kizar

    Zakup pierwszego NASA.

    Witam, Rozważam zakup pierwszego NASA i po przeanalizowaniu rynku waham się między : TS-253a TS-251+ DS216+II Na czym mi zależy? 1. Przede wszystkim multimedia i jeszcze raz multimedia. Płynność w odtwarzaniu filmów Full HD, przez Plex na TV w głównej mierze. Kodi + Plex jeśli chodzi o Qnap. A...