Recent Content by kszadkowski

  1. kszadkowski

    Pomoc TS-451+ a firmware 4.4.1

    Cóż, ale to chyba nic krytycznego, bo zakładam, że dałby znać o tym w jakiś sposób użytkownikom TS-451. Jak na razie mój TS-451+ działa stabilnie. Zatem pozostaje czekać na nowy firmware.
  2. kszadkowski

    Pomoc TS-451+ a firmware 4.4.1

    Posiadam QNAPa TS-451+. Jakiś czas temu postanowiłem zaktualizować sobie firmware z 4.3.6 do 4.4.1. Ale nie jestem zwolennikiem beta firmware, więc czekałem cierpliwie aż 4.4.1 wyjdzie z bety. Jakoś chyba na przełomie września/października pojawiła się oficjalna wersja firmware, więc...
  3. kszadkowski

    Pomoc Gmail Backup

    Dzisiaj sobie sprawdziłem i okazało się, że autoryzacja konta indywidualnego znów nie działa OAuth2. Wersja Gmail Backup 1.4.9: Logowanie się przez Google w tej aplikacji jest tymczasowo wyłączone Jeszcze nie zweryfikowaliśmy tej aplikacji pod kątem Logowania przez Google. Też tak macie?
  4. kszadkowski

    Pomoc Własna tapeta w HybridDesk Station

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.0299 Model serwera: QNAP TS-451+ Czy jest jakiś sposób, aby ustawić własną tapetę w ekranie głównym HybridDesk Station? Może podmienić, którąś z tych trzech domyślnych tapet - tylko gdzie znajdę te pliki?
  5. kszadkowski

    Pomoc QNAP TS-451+ jaki hub USB?

    Posiadam aktualnie QNAP TS-451+. Z wcześniejszych modeli, z których korzystałem, nie korzystał tak intensywnie jak z tego. Wydawało mi się, że wbudowane porty USB w liczbie 3 to wystarczająca ilość. Teraz wiem, że to zdecydowanie za mało. Na stałe mam podpiętą klawiaturę bezprzewodową, UPS...
  6. kszadkowski

    Pomoc Kodi 17 - problem z instalacją scraperów na kolejnych profilach

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3 Build 20170503 Model serwera: QNAP TS-451+ Wersja Kodi: 17.1 Krypton Mam pierwszy profil "główny" i wszystko na nim działa. Gdy dodaję zasób do biblioteki wideo, wskazuje jego zawartość, mogę wybrać scraper - jeżeli chcę jakiś nietypowy wybieram "Pobierz...
  7. kszadkowski

    Pomoc Kodi 17, scraper TVDB - opis odcinków w języku angielskim (chociaż wybrany pl)

    Faktycznie, moje niedopatrzenie. Mentalnie jeszcze zostałem przy XBMC 12 i pewne rzeczy mnie zmyliły ;)
  8. kszadkowski

    Pomoc Kodi 17, scraper TVDB - opis odcinków w języku angielskim (chociaż wybrany pl)

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3 Build 20170413 Model serwera: QNAP TS-451+ QNAP wczoraj wyciągnięty z pudełka, jestem w trakcie kopiowania zasobów ze starego QNAPa. Postawiłem sobie Kodi 17 i zacząłem się bawić konifgurację. Mam problem z Kodi 17.1 Krypton, a dokładnie ze scraperem TVDB...
  9. kszadkowski

    Pomoc QNAP 469L + XBMC 12 Frodo - aktualizacja TMDB scraper

    Nie znałem tego rozwiązania :P Jakiś QPKG jest gdzieś dostępny?
  10. kszadkowski

    Pomoc QNAP 469L + XBMC 12 Frodo - aktualizacja TMDB scraper

    Model serwera: QNAP 469L Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.2 Ostatni raz używałem XBMC v12 Frodo na QNAP 469L jakoś na wiosnę tamtego roku i wszystko działało dobrze. Teraz chciałem ponownie zacząć używać tej aplikacji, lecz pojawiły się problemy. Pomijam fakt, że aplikacja jest dosyć stara...
  11. kszadkowski

    Witam wszystkich ;)

    Zaglądam tu czasem, głównie gdy napotykam na jakieś problemy z użytkowaniem QNAPa (którymi bawię się już jakoś od 2010 roku). Pozdrawiam, Karol
  12. kszadkowski

    QNAP TS-239 Pro - Próba naprawy

    Na początek chciałbym przeprosić, za prawdopodobnie niewłaściwy dział, ale modding hardware najbardziej imho odpowiadał, gdyż mój problem jest hardwore'owy. Otóż w dniu wczorajszym mój QNAP TS-239 Pro umarł (może nie do końca, ale to za chwilę). Dane udało mi się odzyskać, więc aktualnie staram...
  13. kszadkowski

    Drukarka HP K209a - nierozpoznana na TS-239 Pro

    Zmieniłem właśnie QNAPa z TS-209 II na TS-239 PRO. Natrafiłem na owy "problem", chociaż nie do końca jest to problem. Do QNAPa podłączoną mam drukarkę Hewlett Packard K209a - http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/product?product=3811365&lc=pl&cc=pl&dlc=pl&submit.y=4&submit.x=6&lang=pl&cc=pl...