Recent Content by kub4

  1. kub4

    Pomoc QVR Pro - brak połączenia z kamerą Hikvision

    To jasne. Ale ja nagrywam i tak tylko fragmenty z wykrytym ruchem. Myślałem, że może te pliki są po prostu dostępne np. w mp4 w jakiejś lokalizacji na QNAPIE. Wtedy tylko zmapować dysk i jest bezpośredni dostęp, z pominięciem QVR.
  2. kub4

    Pomoc QVR Pro - brak połączenia z kamerą Hikvision

    Zalogowałem się po godzinie i okazało się, że jest podłaczone. Mam jeszcze pytanie. Czy te nagrania zapisują się gdzieś w .mp4 bezpośrednio na dysku? Czy można odtworzyć tylko przez oprogramowanie?
  3. kub4

    Pomoc QVR Pro - brak połączenia z kamerą Hikvision

    Chciałbym, żeby mój TS-251B służył także jako rejestrator kamer w domu. Dzisiaj zainstalowałem QVR Pro i dodałem pierwszą kamerę (Hikvision), ale ręcznie, ponieważ w wyszukiwarka jej nie znalazła. Po wprowadzeniu parametrów i kliknięciu przycisku "Sprawdź" - wyskoczył zielony tick, tak jakby...
  4. kub4

    Pomoc TS-251 (4GB) - dysk sieciowy

    Dzięki za info. Będę próbował. Mam nadzieję, że uda mi się to na stałe zmapować. Mam pytanie co do woluminów. Czy w ramach tej puli pamięci, jak chcę mieć trzy woluminy - systemowy + jeden na dane (dysk sieciowy) + jeden na nagrania z kamer. To lepiej, żeby były one pełne, czy uproszczone...
  5. kub4

    Pomoc TS-251 (4GB) - dysk sieciowy

    Ok, rozumiem, że tworzę folder współdzielony na wybranym wolumenie i nadaję uprawnienia użytkownikom jakie tam chcę. Zrobiłem to. A jak teraz (na stałe) zmapować ten dysk/folder na komputerach z systemem Windows i macOS?
  6. kub4

    Pomoc TS-251 (4GB) - dysk sieciowy

    Cześć! Wyciągnąłem ostatnio z szafy nowego TS-251B (4GB) z dwoma dyskami. Chciałbym go w końcu uruchomić i zacząć używać. Czy mógłbym liczyć na pomoc w skonfigurowaniu? Bo wydawało mi się, że to będzie prostsze... Co zrobiłem? Oczywiście włożyłem dyski. Zainicjowałem NASa, przeszedłem te...