Recent Content by LEVY

  1. LEVY

    Pomoc Dodatkowe 100GB

    Może głupie pytanie, ale czy wysłałeś formularz zgłoszeniowy? Konieczne są 2 warunki do spełnienia (wykonanie backupu oraz wysłanie zgłoszenia). Formularz jest na dole strony (widoczny chyba dopiero po zalogowaniu): Utwórz kopię zapasową serwera NAS — uzyskaj 100 GB wolnego miejsca w chmurze W...
  2. LEVY

    Pomoc TS-253D - PLEX - Chromecast - TV - strumieniowanie plików przez LAN

    Spróbuj pobawić się ustawieniami na serwerze Ustawienia - > Siec Włącz wykrywanie sieci lokalnej (GDM) Traktuj IP WAN jako ruch w LAN
  3. LEVY

    Pomoc Qmagie i Coral M-2

    A jak wygląda to w Multimedia Console -> Mechanizmy AI? W Multimedia Console, możesz ew. spróbować ustawić wyższe priorytety dla indeksowania i generowania miniatur, może to go blokuje.
  4. LEVY

    Pomoc Qmagie i Coral M-2

    Sprawdź, czy na pewno Qnap widzi Corala. Miałem taką sytuacje, jeszcze "na stole" włożeniu Coral był widoczny, poskręcałem Qnapa zaniosłem do racka, i po odpaleniu systemu "zniknął". Qnap z powrotem na biurko, rozebrałem i poskręcałem ponownie przeniosłem znów do racka już smigał ok. Powinien...
  5. LEVY

    Komunikat "Wystąpiła awaria systemu. Urządzenie ma za mało systemowej pamięci specjalnej..."

    Jestem na wyjeździe, ale nikt w domu na razie się nie skarży. Przed wyjazdem wyglądało ok. Jeśli chodzi o miejsce na dysku to pomimo sporego zapasu miejsca system krzyczał że go nie ma. Zrobiłem jak we wcześniej wklejanym linku, chciałem zrobić porządek z migawkami i okazało się, że ich nie ma...
  6. LEVY

    Komunikat "Wystąpiła awaria systemu. Urządzenie ma za mało systemowej pamięci specjalnej..."

    Dziwna sprawa na ostatniej wersji beta QTS 5.1.0.2348 działam już chyba ok 2 tyg. i wczoraj w nocy też mi się trafiło to "szczęście". Komunikaty identyczne CPU 0% albo -% (bez wartości), RAM 100%, albo -% też bez żadnych cyferek, działanie interfejsu mocno spowolnione, ale zarówno w Monitorze...
  7. LEVY

    Pomoc SSD + EDGE TPU

    Pewnie za późno, ale lepiej późno niż wcale. Może info przyda się komuś jeszcze. Powinno działać. Sprawdzone i poprawnie działa na: TVS-871 + karta QM2-2P10G1T w niej w pierwszym slocie: WD Black, a w drugim slocie: Coral G650-04686-01
  8. LEVY

    Artykuł WireGuard Serwer na QNAP NAS

    Tu jest opisane: QVPN Service | Bezpieczne połączenia VPN z urządzeniami QNAP | QNAP
  9. LEVY

    Pomoc Wybór routera do domu

    Kiedyś widziałem takie porównanie wydajności:
  10. LEVY

    Pomoc Wymiana routera

    Też +1 dla Ubi ;) Owszem cena wygina, ale to serio porządny sprzęt. Taki "jabcok" w sprzęcie sieciowym. Drogi i z bajerami, idealna zabawka dla gadżeciarzy, ale chyba sporo z nas do nich należy. Ale ostrzegam ekosystem Unifi potrafi uzależnić, podobnie zresztą jak Qnapy ;)
  11. LEVY

    Przy piwie Klawiatura SPC Gear GK650K Omnis Kailh Red RGB Pudding Edition

    Leniuszek z Ciebie ;) https://spcgear.com/wp-content/uploads/2021/05/spg118-spg119-spg120-spcgear-gk650k-pudding-edition-manual-www.pdf
  12. LEVY

    Przy piwie Klawiatura SPC Gear GK650K Omnis Kailh Red RGB Pudding Edition

    To akurat proste, zeykle są to funkcyjne F1-F12 wcisnake z jakimś klawiszem funkcyjnym (zwykle oznaczony jako Fn) w tej to chyba ten klawisz obok prawego Alta. Do bani że klawisze F1-F12 nie maja dodatkowych oznaczeń co robią.
  13. LEVY

    Przy piwie Klawiatura SPC Gear GK650K Omnis Kailh Red RGB Pudding Edition

    Z tym niskim profilem klawiszy to polecieli, domyślam się że chodzi o niski "skok" klawiszy ;)
  14. LEVY

    Pomoc Teamviewer na Qnapie

    MyQNAPcloud zaliczył niezłą wtopę wpuszczając ransomware Qlocker, sporo ludzi się zraziło. Podobno winna była dziura w Hybrid Backup Sync, ale infekowane były tylko NAS'y poprzez MyQNAPcloud (nie jestem teraz pewien ile w tym prawdy, przestałem śledzić temat) Response to Qlocker