Recent Content by LukasX78

  1. L

    Pomoc Ts 239 pro+ nie chce sie wlaczyc

    Problem rozwiazany. Stara instalacja elektryczna zle wplywa na nowy sprzet. Urzadzenie podlaczone u znajomych dziala normalnie bez zadnych problemow. Wyslany z mojego Galaxy S6
  2. L

    Witajcie

    To super. Chodzi mi po glowie ten sprzet... I to bardzo. Przez krotku okres czasu jaki posiadam NAS zasmakowalem w tym komforcie jaki ten sprzet daje. A ts 251 i hs 251 (drogi) chetnie bym ogarnal
  3. L

    Witajcie

    Moge zapytac jak sie ten model spisuje. Xbmc bez problemow dziala? Niby dobre ma opinie ale chcialem zapytac kogos kto ma go w posiadaniu.
  4. L

    Pomoc Ts 239 pro+ nie chce sie wlaczyc

    Z dyskani wszystko ok. Wiec co jest rozwiazaniem zagadki? Dwa NASy maja ten sam problem. Niesmialo z uwagi na mija niewiedze zapytam czy mozliwe jest miec za malo "pradu w pradzie"
  5. L

    Pomoc Ts 239 pro+ nie chce sie wlaczyc

    Tylko ze pojedynczy dysk dziala zarowno w 1 jaj i drugiej kieszeni obu NASow bwz wzgledu czy dysk A czy B
  6. L

    Pomoc Ts 239 pro+ nie chce sie wlaczyc

    Urządzenie kupiłem z drugiej ręki po rocznej eksploatacji. Po prostu przypadkowa zamiana zasilacza ale mam już oryginalny. Niestety problem nie minął. Jest lepiej co nie znaczy ze dobrze. Jeżeli włożę 1 dysk którykolwiek w którykolwiek slot wszystko działa. ..do momentu kiedy drugi dysk nie...
  7. L

    Pomoc Ts 239 pro+ nie chce sie wlaczyc

    Nawet nie wpadlem na to aby po kupnie sprzetu zaglebiac sie w specyfikacje zasilacza. Wejscie to samo kolor ten sam. Jedno mnie tylko od poczatku dziwilo...Qnap 239 II + to naprawde zacnie wygladajace urzadzeńie a dolaczony zasilacz wyglada troche jak z nie tej bajki...taki troche tandetny.
  8. L

    Pomoc Ts 239 pro+ nie chce sie wlaczyc

    No i problem rozwiazany do tego w jak pristy sposob. Mialem w kartonie z NAS zasilacz ktory podlaczylem.. 0,5 ampera. Cos mi sie wydaje ze trzeba wiecej ...tak ze 3 ampery
  9. L

    Pomoc Ts 239 pro+ nie chce sie wlaczyc

    Dziekuje ale reklamacja wyszla pare miesiecy temu. Najwyzej zwroce czlowiekowi od ktorego kupilem. Szkoda bo troche ten NAS mi sie spodobal. Sprobuje wykluczyc zasilanie i dyski. Niby sa dedykowane ale wczoraj kupione.
  10. L

    Pomoc Ts 239 pro+ nie chce sie wlaczyc

    Ok. Dziekuje za pomoc. A rma to..?
  11. L

    Witam serdecznie.

    Choc patrzac ze ma teraz nim problem to chyba ta 112 byla lepsza:)
  12. L

    Pomoc Ts 239 pro+ nie chce sie wlaczyc

    Serwer jest nieskonfigurowany dyski nie sformatowane.
  13. L

    Pomoc Ts 239 pro+ nie chce sie wlaczyc

    Tak. Bez dysku chodzilby do konca swiata. Wystarczy wlozyc dysk chwile chodzi ale gdy wentylator wchodzi na obroty jest out of order
  14. L

    Pomoc Ts 239 pro+ nie chce sie wlaczyc

    Taka sama ale dluzej chodzi ale rozwiazanie moze byc prozaicznie proste. Mam chyba nie oryginalny zasilacz.
  15. L

    Witam serdecznie.

    Nie kupielem od czlowieka ktorego poznalem dawno temu i po 15 latach z glupia frant napotkalem podczas finalizowania transakcji. A ze przypomnialo mu sie o jakis pieniadzach ktore mi mial oddac...i tak oto mam 239 pro i to z plusem a nie 112 po ktora jechalem.