Recent Content by lukaszzsch

  1. L

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    Tyle razy restartowałem od wczoraj serwer, że teraz mi się nie chce. Natomiast sprawdzianem wiele różnych wstawek i była generalnie bieda. Nic nie wysyłało, a mam ponad 100 zadań od dawna. Jednocześnie na 10 pobranych wstawek pobierało trzy. Teraz leci wszystko w obie strony.
  2. L

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    Downgrade momentalnie rozwiązał problem, seedowanie także wróciło. Proszę przyjrzeć się najnowszej wersji.
  3. L

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    U mnie dokładnie to samo. Jedne torki się pobieraja, ale wolno, inne nie startują wcale. Ciekawa sprawa.
  4. L

    Pomoc Zgodznosć Ramu Ts-453Be

    Przecież piszę, że działają[emoji16]
  5. L

    Pomoc Zgodznosć Ramu Ts-453Be

    Te działają na milion procent: HyperX Impact 16GB [2x8GB 1600MHz DDR3L CL9 1.35V SODIMM]
  6. L

    Qnap TS-253B 4G nowy, po wymianie

    Witam, Dzisiaj wrócił z naprawy świeżutki serwer. Wymieniony został na nowy, wiec tak go sprzedaję. Gwarancja jest do 19.03.2020. Prawdopodobnie nawet 1 rok więcej, bo są papiery od carepack (ja jestem drugim właścicielem i nie jestem pewien). Cena 2000 złotych.
  7. L

    Pomoc TS-X53B / TS-X53Be uwalony BIOS błędną metodą aktualizacji lub wsadem

    Nie należę do forumowych/życiowych pieniaczy. Jednak serwer to ważna cześć środowiska sieciowego. Wolałbym dostać po tygodniu info,że zjebałem i serwer szrot niż 5 tygodni czekać z informacją na stronie : wysłane do gwaranta. Dla mnie to niepoważne, bez względu na finał sprawy.
  8. L

    Pomoc TS-X53B / TS-X53Be uwalony BIOS błędną metodą aktualizacji lub wsadem

    Czy ktoś z Was otrzymał już swój serwer z powrotem? 5 tygodni na serwisie to lekka przesada, zdążyłem kolejny kupić i pełny miesiąc już pracuje... Jakieś prawo nie określa terminu w jakim naprawa winna być wykonana?
  9. L

    Pomoc Przeniesienie starej macierzy RAID do zainicjowanego na nowo TS-X53Be na SSD

    Udało się prawie bezbolesnie, choć miałem chwile zwątpienia. Dzięki za pomoc Panowie[emoji1306]
  10. L

    Pomoc Przeniesienie starej macierzy RAID do zainicjowanego na nowo TS-X53Be na SSD

    Udało się prawie bezbolesnie, choć miałem chwile zwątpienia. Dzięki za pomoc Panowie[emoji1306]
  11. L

    Pomoc Przeniesienie starej macierzy RAID do zainicjowanego na nowo TS-X53Be na SSD

    A jak zainicjalizuję serwer na nowym dysku i wstawię stare dyski to one się wymażą z automatu? Jak mam w tym układzie odzyskać dane zawarte na dyskach?
  12. L

    Pomoc Przeniesienie starej macierzy RAID do zainicjowanego na nowo TS-X53Be na SSD

    A czy w ogóle stawianie systemu na ssd daje spektakularne różnice w szybkości działania interfejsu?
  13. L

    Pomoc Przeniesienie starej macierzy RAID do zainicjowanego na nowo TS-X53Be na SSD

    Oki, kolejne pytanie. W uwalonym 253b miałem dwa dyski talerzowe spięte w RAID 1 i na nich system(tak się domyślam, bo nie ma żadnego innego dysku). Kupiłem na czas naprawy 453be, który chcę uruchomić najpierw na dysku ssd, a następnie wsunąć posiadane wcześniej dwa dyski ze starego serwera. Po...