Recent Content by lukexa

  1. lukexa

    Pomoc problem z bezpośrednim odczytywaniem plików z dysku

    mam problem z odczytywaniem danych bezpośrednio z dysku (Qnap Samba) np. przy otwarciu plików doc muli worda z 20 sek i plik sie otwiera - na dysku znajduje sie ok 90 tyś dokumentów ... - najlepsze jest to, ze niektóre pliki uruchamiają sie od razu ( przekopiowywałem bezpośrednio na dysk...
  2. lukexa

    Pomoc Sieć rozbudowa przez swiatłowód

    sam tego zarabiał nie będę, ale dzięki za informację ( jeszcze czy przy tej odległości 24 włókna starczą ? )
  3. lukexa

    Pomoc Sieć rozbudowa przez swiatłowód

    dzięki o to chodziło :)
  4. lukexa

    Pomoc Sieć rozbudowa przez swiatłowód

    mam takie nietypowe pytanie, gdyż ze światłowodami nie miałem jeszcze do czynienia , a więc: mam do podłączenia sieć A ( istniejąca sieć ) z siecią B (monitoring IP, 36 kamer z VS-8140PRO+ ;)) ) oddalone od siebie ok. 1,5 km - generalnie całą trasę mam już przygotowaną, tylko jaki sprzęt...
  5. lukexa

    Pomoc Kamera IP Foscam

    temat stary ale z konsoli można ( na TS-112 to działa i pewnie na każdym qnapie tak się da zrobić) ustawiłem nagrywanie ze skryptu (find'em usuwam pliki starsze niż 20 dni no i tworzenie katalogów z data +1 dzien) tylko może ktoś się orientuje jak w ffmpeg ustawić dzielenie co jakiś określony...
  6. lukexa

    Moja mała sieć

    skrętka była przeznaczona bezpośrednio pod TV - później wyszło, ze kabel do kamery tez został dociągnięty w tamto miejsce no i stad ten switch - a i w DrayTek'u jest tylko jeden port 1Gb stad pierwszy swtich gigabitowy
  7. lukexa

    Moja mała sieć

    2 switche ? nie fajnie - ale do domu nie ma problemu ;)
  8. lukexa

    Witam wszystkich :)

    Witam, jestem posiadaczem QNAP TS-112P - bardzo fajny sprzęcik - korzystam przedewszystkim z SAMBA, FTP, TwonkyMedia, Transmission, Qsync