Recent Content by lukjod

  1. L

    Pomoc Zmiana wielkosci partycji

    Przy przesiadce na nowy model nas zmienilem dysk systemowy na nowszy ssd. Calosc sklonowalem clonezilla i wlozylem do nasa. Wszystko jest ok, system dziala jak na popprzednim dysku. Nowy dysk jest o 20GB wiekszy od poprzedniego. Czy da sie jakos rozszerzyc partycje na dane. Gparted nie moze jej...
  2. L

    Pomoc MIgracja z ts-251+ do ts-264

    Na starym sprzecie system aplikacje i kontenery docker sa zainstalowanne na ssd. Na hdd sa dane. Czy jezeli przepne dyski do nowego ts-264 to wszystko ruszy poprawnie czy musze cos konfigurowac to dodatkowo? Czy moge zamiast ssd dolozyc nvme po uprzednim stworzeniu partytcji na nim jak bylo na...
  3. L

    Pomoc avidemux docker jobs problem

    ok problem rozwiazany, autor softu odezwal sie po aktualizacji do avidemux 2.8.1 aby odpalic okienko z zadaniami (jobs) nalezy wpisac w ssh docker exec -ti <container name> sh i potem su-exec app env HOME=/config avidemux3_jobs_qt5 otwiera sie w UI okienko z pracami ktore mozna wykonac lub...
  4. L

    Pomoc avidemux docker jobs problem

    gdzie docker instaluje obraz w qnap chodzi o container station, czy to moze byc problem okreslenia sciezki?
  5. L

    Pomoc avidemux docker jobs problem

    Niestety 0 odpowiedzi od miesiaca, ktos mial taki problem i pomoglo to ale u mnie problem z s6 (gdzie to znalezc i doinstalowac? Avidemux jobs · Issue #2 · jlesage/docker-avidemux
  6. L

    Pomoc avidemux docker jobs problem

    znaczy wiecej info docker cli: docker create \ --name=avidemux \ -e PUID=1000 \ -e PGID=100 \ -e TZ=Europe/Warsaw \ -p 5800:5800 \ -v /share/CACHEDEV1_DATA/Download/config/avidemux:/config:rw \ -v /share/CACHEDEV3_DATA:/storage:rw \ --restart always \ jlesage/avidemux: log z container station...
  7. L

    Pomoc avidemux docker jobs problem

    Po zainstalowaniu przez dockera avidemux, dziala jego interfejs przez przegladarke ale nie moge uzywac jobs i nastepnie puscic wszystkie zeby robily sie w tle. Znalazlem info o komendzie ktora powinna je odpalac: docker exec avidemux env HOME=/config s6-setuidgid app /usr/bin/avidemux3_jobs_qt5...
  8. L

    Pomoc wywolanie scryptu post processing w Bazarr

    po sciagnieciu napisow przez bazarr chce wywolac skrypt postprocessing ktory skopiuje i zmieni napisy name.pl.srt na name.1.srt aby moj przed web os LG TV wyswietlil napisy po polsku jezeli beda dostepne gdyz tylko alfabetycznie moze je wywolac przez dlna. Gdy sa napisy .en.srt i pl.srt w tym...
  9. L

    Pomoc Qnap aarch64 i problem z Python

    Mam problemz zainstalowanie libsass i sass w pythonie 3.7 z paczki 3.6.31 z wersjiPython3 - Lista zmian dla aplikacji - QNAP log: [~] # pip install sass Collecting sass Using cached...
  10. L

    Pomoc Qsonarr vs libmediainfo

    aha ja jeszcze uzywam sonarr3 a nie qsonarr, moze tu jest problem
  11. L

    Pomoc Qsonarr vs libmediainfo

    Czy restartowales sonarr i radarr, czy uzyles wersji shared bo sac2cwersje mediainfo. Mi rudzylobz kopyta, teraz doinstalowalem jackett i sciaga jak zloto z ponad 20 darmowych serwisów torrent U mnie jeszcze byl problem ze qmono bylo zainstalowane po sonarr i radar i musialem zmienic kolejnosc...
  12. L

    Pomoc Qsonarr vs libmediainfo

    ok problem rozwiazany nalezy doinstalowac z qnapclub repo MediaInfoShared i zarowno sonarr i radarr dzialaja ok w razie co link do pliku dla aarch64 https://www.qnapclub.eu/fr/qpkg/model/download/466007/MediaInfoShared_18.12_arm_64.qpkg
  13. L

    Pomoc Qsonarr vs libmediainfo

    Kurcze, w filebot mam pliki i dzial od wersji $ filebot -version FileBot 4.8.6 (r6559) / LibericaJDK Runtime Environment 12.0.1-BellSoft / Linux 4.2.8 (aarch64) ale probowalem na wszystkie sposoby kopiowac linki robic ale nic z tego. Kilka dni juz czytalem w sieci o tym problemie i nie ma...
  14. L

    Pomoc Qsonarr vs libmediainfo

    i co udalo Ci sie jakos to rozwiazac bo mam ten sam problem na sonarr i radarr na qnap 128a czyli aarch64
  15. L

    Pomoc kopiowanie tylko plikow srt z lokalizacji i zmiana prefiksu

    do usuniecia