Recent Content by mariszo

  1. mariszo

    Pomoc Jak nie FTP to Co ?…

    Działa mi poza siecią lan w 5g bez problemu
  2. mariszo

    Pomoc Jak nie FTP to Co ?…

    Chyba nie o ile dobrze pamietam ,spytałem go ale teraz jest w pracy ,mam nadzieje ze da znać najszybciej
  3. mariszo

    Pomoc Jak nie FTP to Co ?…

    Nie teraz próbuje ustawić konto w Qfile ,z nextcloudem będę bawił się później ,teraz potrzebuje zrobić dostęp kilku użytkownikom do Qfile i mam z tym problem ,bo te same dane dzisalaja tylko na moim iphonie a nie działają na tel z Androidem
  4. mariszo

    Pomoc Jak nie FTP to Co ?…

    Sprawdziłem ,nie działa połączenie ,cz może być to problem ze jest różnica czasu 1 godz między mną a nim ,nie wiem co już mam wymyślić
  5. mariszo

    Pomoc Jak nie FTP to Co ?…

    Dziwnow Dobry dalej potrzebuje pomocy z Qfile ,konto Rafal powyżej działa mi na moim tel z iOS,po podaniu danych logowania znajomemu na tel z Androidem ,wyskakuje ze połączenie się nie powiodlo ,wiec konto działa u mnie na tych danych a u niego nie ,co może być nie tak ? pozdrawiam
  6. mariszo

    Pomoc Jak nie FTP to Co ?…

    Dzięki na pomoc ,konto ,Rafał’ zaczęło działać ale u znajomego w UK to samonkonto nie działa .myślałem ze przyblokowane IP z UK ale nie ,co jeszcze może być przyczyna ? Gdzie szukać rozwiązania ?
  7. mariszo

    Pomoc Jak nie FTP to Co ?…

    Dzięki za pomoc ,wezmę sie do tego wkrótce Ps.jeśli chodzi o Qfile to czy mogę ustawić go tak żeby moji znajomi logowała się na niego i był widoczny tylko plik który udostępniam z qnapa ? Pozdrawiam
  8. mariszo

    Pomoc Jak nie FTP to Co ?…

    Może jakiś tutek na yt znajdę Dzięki za pomoc Panowie
  9. mariszo

    Pomoc Jak nie FTP to Co ?…

    to ja pewnie nie ogarnę jak tyle ustawiania
  10. mariszo

    Pomoc Jak nie FTP to Co ?…

    Witam zacne grono :) Mam pytanie Chciałbym się dzielić plikami z kolega i dodawać nowe ,pobierac,edytować,jaki sposób najlepiej wybrać ? Ftp ? Czy coś innego godnego polecenia Mam stałe IP może się przyda Pozdrawiam
  11. mariszo

    Pomoc Veeam nie widzi Qnapa w sieci

    Załapało ! @Artproject-2004 ustawiłem tak jak na zdjęciu od Ciebie @pigers shared folder wymagał podania tylko IP i folderu gdzie ma być zapisany backup ,moim błędem było to ze między IP qunapa a folderu docelowego backupa wpisywałem nazwę woluminu na którym jest docelowy folder backupu...
  12. mariszo

    Pomoc Veeam nie widzi Qnapa w sieci

    Połączyłem się przez ftp,widzi folder który udostępniam
  13. mariszo

    Pomoc Veeam nie widzi Qnapa w sieci

    Dzień dobry ,niestety nic nie udało mi się zrobić ,dalej nie działa ,czy do Veeama free trzeba mieć licencje ? pozdrawiam
  14. mariszo

    Pomoc Veeam nie widzi Qnapa w sieci

    @Artproject-2004 Dzięki za info ,wersje Veeam'a podana przez Ciebie już ściągnąłem jak wrócę do dumu to zainstaluje i dam znać …. Pozdrawiam
  15. mariszo

    Pomoc Veeam nie widzi Qnapa w sieci

    Dzieki Panowie nic nie pomogło ,manualnie nie ma możliwości wybrać qnapa może w wersji płatnej Veeama,wyłączenie Qufirevalla tez nie pomogło Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli